Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

pa hajde...da nastavimo ondaK sa tim zamenjivanjem...ja bih se rado prikljuchila Khanu, i zamenila AC u ovom delu...predivan je....=)...

 

''i have a tale to be told won't you listen tonight

follow me into the core of the fountain of light

try to imagine that hope is our ship for the soul

[over the ocean the quest of your life lies ahead]

maybe together we'll find there's a place for us all

[follow the star in your mind, sail along sail along]''

 

yup, solo pevanje chini chuda.....:P

Samo jedna po jedna... :)

 

A ja cu da glumim Khana ;)

 

P.S.

Jedna od extra pesama koju ste zaboravili da pomenete je Across the Highlands.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"I remember a song like in a dream,where September was long,and winter unreal..."

 

ne postoji lepsha zhenska deonica u pesmama kamelota....barem po mom mishljenju. Mozhda eventualno Simone u Hauntingu, al to je vrlo subjektivan stav jer je meni to omiljena pesma...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su izmontirali one pesme iz Beograda da izgleda kao da je stvarno bio taj redosled, a zapravo veze nema... Samo što je Mourning Star stvarno bila treća (ne računajući intro, koji je stvarno bio prvi, tj, nulti?)... :)

 

 

@vegeta: eee, pa secjam se (:

@crusader: eehmmmmda, sad je ta palica kod mene :P

 

Ja imam listu od prošle godine, i to potpisanu od strane i Khana i Glenna, od kojih ove godine teško da je neko mogao da pokupi žvrlj... :P

 

@furija

I ja bih Providence, i još gomilu starih stvari! :( Najbolje bi bilo da sviraju 4 dana zaredom, svaki dan po dva albuma full! :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih zeleo da cujem Kingdom Come, sve sa onim savrsenim introm, ako ste slusali The Expedition live album, znacete o cemu pricam :D takodje bi voleo da cujem The Shadow Of Uther i Millennium. neznam za vas, al su meni te starije pesme sa Khanom extra! Across The Highlands je mnogo dobra stvar! i Forever bi voleo cuti opet :)

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@furija

I ja bih Providence, i još gomilu starih stvari! :( Najbolje bi bilo da sviraju 4 dana zaredom, svaki dan po dva albuma full! :mrgreen:

Ih kad bi bilo :) Svi albumi su strašni (sa Khan-om), sve pjesme volim i svejedno mi šta sviraju, ali mi je posebno drago da sam čula 4th Legacy, to je jedna a druga pjesma Providence, to neću nikad čut' osim ako ga nekad poslije ili prije koncerta zamolim da sam otpjeva :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih zeleo da cujem Kingdom Come, sve sa onim savrsenim introm, ako ste slusali The Expedition live album, znacete o cemu pricam :D takodje bi voleo da cujem The Shadow Of Uther i Millennium. neznam za vas, al su meni te starije pesme sa Khanom extra! Across The Highlands je mnogo dobra stvar! i Forever bi voleo cuti opet :)

Uh, kamo lepe srece da ikad cujemo The Shadow of Uther, Millennium i slicna remek dela. Tada bi usledeo totalni raspad u publici, ne mogu ni da zamislilm... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada imam utisak da bi taj raspad bio u izrazito manjem delu publike, čini mi se da smo sad neuporedivo glasniji bili na pesmama sa novog albuma nego na 4th Legacy...

Hmm, ja mislim ipak da je to do toga da ih fino primimo, i također kad na prvom koncertu čuješ nove pjesme više ti uđu u uho nego sa diska kad slušaš, pa su vjerovatno jedva čekali da čuju te pjesme. Ali s druge strane ne sumnjam da bi bio haos u publici da čuju starije pjesme. Pa sjećaš se sa prošlog koncerta "Nights of Arabia" i sada ove "4th Legacy"? Haos. Izuzimajući Forever :) , samo spominjem kako smo primili ove najstarije pjesme koje su svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i palicu i trzalicu i gusovu trzalicu. xD [mislim da ovo pishem sedamnaesti put...jebiga, feeling soooo happy xD]

onda sam plakala od srecje. recite mi da sam psihopata, al bash me briga...

ne slazhem se, mislim da bi stare pesme bile jednako dobro prihvacjene..:) farewell bi bilo lepo chuti...:D

ma serem i ja, SVE bi bilo lepo chuti.xD...mada je jedna od mojih neostvarenih zelja da chujem Snow uzhivo ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mada je jedna od mojih neostvarenih zelja da chujem Snow uzhivo ;(

Takođe... ipak, mislim da su šanse za to gotovo nikakve, sem ako ne naprave neku turneju gde će da forsiraju bonus pesme ili tako nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva psihopata??? To je normalno! I ja sam isto plakala samo zato sto sam ih videla i bila jako blizu njima! Jedva cekam opet!

 

Jao, bilo preterano kad bi svirali uzivo Snow! Obozavam tu pesmu...ali nema sanse da ce to ikad biti... Moja zelja je da cujem Sailorman's Hymn! :rolleyes: Zao mi je sto nisu svirali Memento Mori ove godine... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nisu svirali Memento Mori ove godine... :cry:

 

Ne tuguj noćas gore glavu,sad kad smo jedno ja i ti,obriši s lica suzu plavu...

 

Kaze jedna dobra pjesma grupe PERPER :bigblue:

 

Ja ne znam zasto sad tugujete i nastavljate sa monotonom raspravom sta bi ko volio da cuje i zasto nisu svirali tu pjesmu i bla bla...

 

I ja bih,iskreno,volio da mi Khan otpjeva sve pjesme od Fourth Legacy-ja do Ghost Opere...ali to nije bas tako jednostavno,iduci put cemo se dogovoriti,pa recimo jedno mjesec dana pred Kamelot nastup, da svi navijamo na koncert We want Snow,We Want Snow..

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tuguj noćas gore glavu,sad kad smo jedno ja i ti,obriši s lica suzu plavu...

 

Kaze jedna dobra pjesma grupe PERPER :bigblue:

 

Dobro kaze! ;) Ali ne tugujem, nadam se za sledeci put!

 

Ahh, kako smo sad svi navijali za Elizabeth, pa nisu svirali... Tako da mozemo navijati za Snow, ali koliko ce biti uspesno... pitanje je. Videcemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...