Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

bilo bi ql da stvarno mogu ljudi mailom da jave sta bi voleli da cuju kad za koncert grave digger-a pa da bend izadje u susret ljudima tako sto ce ubaciti 2-3 pesme koje nisu planirali da sviraju sa vrha liste zelja

moje bi bile wings if despair za pocetak koncerta i wings of despair za kraj koncerta(kad je vec a sailorman's hymn narucena :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

*memento mori* reče da je napravila poll za glasanje i da čeka da joj odobre to, a trebalo bi da se nađe u Opštoj metal diskusiji. Međutim, koliko vidim... toga nema tamo za sad... ili nije odobreno ili.... je nešto drugo u pitanju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

*memento mori* reče da je napravila poll za glasanje i da čeka da joj odobre to, a trebalo bi da se nađe u Opštoj metal diskusiji. Međutim, koliko vidim... toga nema tamo za sad... ili nije odobreno ili.... je nešto drugo u pitanju....

nope, garant nece da mi odobre... jbga..

 

ladno vise nismo prvi top frendsi na kamelot myspaceu! sada su prvi Kamelot Holland a drugi Kamelot Serbia! :(

eh, vreme je da ja porazgovaram sa osnivacem kamelot serbia! iju...

Edited by *memento mori*

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Descent Of Archangel

2. The Human Stain

3. Forever

4. Snow

5. Rule The World

6. The Haunting (Somewhere in time)

7. Temples Of Gold

8. EdenEcho

9. The Black Halo

10. Elizabeth (I,II,III)

11. Farewell

12. Blucher

13. Lost&Damned

14. Karma

15. On The Coldest Winter Night

16. III ways to Epica

17. Moonlight

18. Abandoned

19. Memento Mori

20. March Of Mephisto

 

*idealna setlista, by me:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhm... mozes... why not! pazi sto smo mi nabrojali skoro sve njihove pesme da hocemo da cujemo live. :lol:

 

E da Hocemo da se Kamelot preseli u Srbiju,pa da nam odrze Full Kamelot concert pod sloganom "Frist Thing that some bend make in History - Full Holy Dischography in Belgrade For "Momento Mori"" :lol:

 

Ipak se vidi tvoja ljubav prema bendu kakav je Kamelot,vidi se svaki tvoj dan proveden u sjecanju na odrzani koncert,vidi se tvoja posjecenost forumu a posebno na temi Kamelot.cak je i tvoj avatar je ukrasen slikom koja odma asocira na Kamelot,Tvoj zivot je Kamelot :bigblue:

 

B)

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da Hocemo da se Kamelot preseli u Srbiju,pa da nam odrze Full Kamelot concert pod sloganom "Frist Thing that some bend make in History - Full Holy Dischography in Belgrade For "Momento Mori"" :lol:

 

Ipak se vidi tvoja ljubav prema bendu kakav je Kamelot,vidi se svaki tvoj dan proveden u sjecanju na odrzani koncert,vidi se tvoja posjecenost forumu a posebno na temi Kamelot.cak je i tvoj avatar je ukrasen slikom koja odma asocira na Kamelot,Tvoj zivot je Kamelot :bigblue:

 

B)

 

joj, to bi bilo preterano! i to bas posveceno meni!lol.

 

hehehe, u pravu si skroz! :bigblue: i jeste! i'm a kamelot freak, sta cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pih, pa nadam se! :rolleyes:

 

 

hahaha, dobra fora...

pa pazi, ne moras ti da citas...

 

 

mhm... mozes... why not! pazi sto smo mi nabrojali skoro sve njihove pesme da hocemo da cujemo live. :lol:

 

 

joj, to bi bilo preterano! i to bas posveceno meni!lol.

 

hehehe, u pravu si skroz! :bigblue: i jeste! i'm a kamelot freak, sta cu...

Aman zeno ....

 

GTFO.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...