Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ojj Друзјаа! само да вам јавим, СТИГЛА МИ ЈЕ НАГРАДА ОД КАМЕЛОТА :muzicar: за најбољи видео на конкурсу "Love you to death" има разних џиџабиџа... посмотрите СЛИКА

 

Jel' to i dvogled bio u kompletu? To kad odes na koncert da mozes da uzivas iz daljine? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, boze sachuvaj. Nisam ni sumnjala... :)

Da, jako smesno.

Uostalom, bas me i briga.

Sad mi se podsmevajte na svakoj temi zbog toga sto volim HF i njihov novi album (ili zbog neceg treceg u vezi sa njima).

Vau. To je jako smesno.

 

No, nebitna stvar uopste. A i ovo je Kamelot tema, tako da necemo pricati o HF-u vise.

 

Glenovu. Sadašnjeg bassiste, onaj mali plavi debeli. xD

Pa obojica su nekako tog opisa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:offtopic:

E super, no hard feelings devojke, ali ajde sad više nemojte o tome ovde, ako vam se diskutuje o HF-u, ima lepo tema, pa to premestite tamo, a ako bi da se svađate ili šta već, to može i preko pm-a.

 

P.S.

OVO MI JE 666. POST! :twisted::red::rockdevil:

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekujem da se nakratko prekinuta tradicija nastavi već sledeće godine. :) Koliko vidim, već su najavili početak evropske turneje za mart 2010. u Tilburgu, dakle to je to, samo još da se oglase iz Terra Nostre sa detaljima ili bar potvrdom da će sigurno biti koncerta u aprilu 2010. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekujem da se nakratko prekinuta tradicija nastavi već sledeće godine. :) Koliko vidim, već su najavili početak evropske turneje za mart 2010. u Tilburgu, dakle to je to, samo još da se oglase iz Terra Nostre sa detaljima ili bar potvrdom da će sigurno biti koncerta u aprilu 2010. ;)

 

Da i ja ocekujem sledeceg aprila sa novim albumom da dodju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko se svadja, ja se samo zajebavam. :) To shto neki to shvataju ozbiljno, njihova stvar... :razz:

Pa ti neki nisu bili sigurni da l' je sve to zezanje ili ne, al' dobro, sad su shvatili. :bigblue:

 

A pa dobro, eto, jedan april prolazi bez njih, sledeceg ih ocekujemo. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzo ti prešlo u naviku :P

Ja sam ih video oba puta i oba puta je bilo sjajno zaista, ali, iskreno, možda je i bolje što nisu i ovog aprila došli jer nisu ništa novo izdali i praktično bismo imali reprizu ili prvog ili drugog certa, tako da... doćiće oni opet, ne brinite ništa, samo nas puštaju da se još malo uželimo ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, a ima i onih koji su propustili oba puta... ko mi je kriv...

Pa eto vidiš, biće prilike, ne brini ;)! Šteta jeste što si propustila ova dva, ali nadoknadićeš hehe :)!

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je zoll, verovatno mi dobili samo reprizu prethodna dva, tako da bolje da dodju sa novim materijalom. Meni licno drugi bolji od prvog kao celokupni dozivljaj (zbog firewinda), ali ako gledam samo nastup kamelota onda prvi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...