Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

The Fourth Legacy > Karma > Dominion > Epica > Siege Perilous > The Black Halo > Eternity > Ghost Opera.

 

Ja bih ovde ovako postavio uz jako malu promenu:

 

The Fourth Legacy > Karma > Siege Perilous > Dominion > Epica > Eternity > Black Halo > Ghost Opera.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ovde ovako postavio uz jako malu promenu:

 

The Fourth Legacy > Karma > Siege Perilous > Dominion > Epica > Eternity > Black Halo > Ghost Opera.

 

 

The Fourth Legacy > Dominion > Karma > Siege Perilous > Epica > Eternity > Black Halo > Ghost Opera.

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daj, ne zajebavajte. Kamelot je sve sa Khanom, pa makar i demo snimak > od baljezgarija sa prva 2 albuma, na onovu kojih bi imali 20 fanova. Meni licno je i Siege bolji od Ghost Opere, ali previse je tvrditi da je bilo koji album bez Khana bolji od bilo kojeg sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto volim ljude koji se nalaze pametni da kritikuju pevace, posebno one koji su prevazisli i okvire zanra i metala .. mis`im sine baki Roy Khan bi mogao da peva shta hoce i gde hoce ... i kad ponovo potezemo ...

 

 

 

Epica => Black Halo => Karma > Fourth Legacy >= Ghost Opera > Siege >> Dominion > Eternity

 

 

 

Za Dominion i Eternity, nisu loshi albumi ali a) Nema Khana B) Produkcija je ocaj . A i kad sam vec tu meni su `Flow` i `In your Multitude` > Siege, Dominion, Eternity ... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kao sto rekoh, mene na njima najvise ubija ta bash realno losa produkcija, i to sto onaj Mark Wanderbilt nije Khanu ni do kolena. Vec sam dva puta na temi pisao, mogli bi barem neke najbolje pesme da ponovo snime sa Khanom, kao neke bonus varijante i to ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vec dva puta ti je odgovoreno da su prava na te pesme u vlasnistvu druge izdavacke kuce, i tako nesto je moguce jedino ako se Nuclear Blast bas istripuje da im je to potrebno iz nekog razloga i otkupi prava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, ne ide to bash tako. Autorska prava su u vlasnistvu benda, jer ne znam zasto bi dozvolili da autorska prava registruje idavacka kuca na sebe. E sad jedino moze biti da, kao i mnogo mnogi drugi bendovi, izdavacka kuca poseduje prava na izdavanje tog materijala, sto bi znacilo da recimo ako bi resili da izdaju nesto na cemu se nalaze te pesme, deo prihoda u odredjenoj vrednosti (verovatno u odnosu na to koliko bi takvih pesama bilo) bi morao da ide toj izavackoj kuci ... Sto kapiram da, ajde manje bendu, a mnogo vise Kamelotovoj trenutnoj izdavackoj kuci nije u interesu tako da ....

 

P.S. Koliko se ja secam Kamelot nije u Nuclear Blastu, SPV isto kao i Evergrey od skora ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Na zadnjem intervjuu Thomas Youngblood je rekao :

 

We have two really cool offers for some very special location concerts, along with orchestra and more. It’s all in talks at the moment, but the next DVD will be unique and over the top!”

 

Sta mislite gdje bi to moglo da bude? :-)

 

Moje rezonovanje je,da ce potraznja da prevazidje ponudu,jer kad se najavi snimanje ovakvog koncerta sa sve orkestrom u nekoj opasnoj hali za isti...onda ce tu biti guzve!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trebalo je valjda da rade taj 'cert sa simfonijskim u Miškolcu u Mađarskoj, na istom festivalu na kome su Theion i Epica snimili svoje poslednje liveove, ali ove godine valjda nema tog festa, zbog krize.

 

Mada bi bilo lepo kod nas da se desi tako nešto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...