Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Koji bend to smatraš njegovim? :D Black Sabbath je Iommy-jev bend, Ozzy smarač nek' ide negde da odgriza glave šišmiševima, sa sve svojom ženicom. :pivopije:

Ja Sabbath sa Diom i Martinom, ono OK su moze, samo da nema Ozzya. Aj odosmo u kurac sa temom. Ali da Iommy je OK, samo da nema Ozzya.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja kazem sreca sto jos uvek ne mozemo da kupujemo preko neta, jer da mozemo, sve bismo pare potrosili na takve krpice i cizmice. Inace, rec je o spanskoj firmi i vec sam videla da njihovu obucu cesto nose clanovi spanskih metal bendova. U sustini, kad imaju sponzore za muzicku opremu, zasto ne i za odecu. Mislim da bi Sonati dobro dosao takav sponzor, da se Tony konacno obuce kao covek, a ne kako ga moj dragi naziva "dzemperas".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Tonyju odlicno stoji ono sto on nosi! Ima super kombinacije! Ne treba Sonati sponzor. Ima tu malo ruznijih kombinacija, al' ima stvarno jako cool stvari koje mu odlicno stoje. Mislim da on nije za neko 'tr00' oblacenje, kao Khan.

 

Nego, vidim, ima bas svasta na tom sajtu. Prvi put kad sam bila (pre sat vremena), nisam bila nasla odelo (samo cizme, narukvice i jos neke stvari), al' sad vidim da ima korseta i gotik haljina i tako toga (na primer, onih Khanovih mocnih kaputa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi Sonati dobro dosao takav sponzor, da se Tony konacno obuce kao covek, a ne kako ga moj dragi naziva "dzemperas".

+ beskonacno

 

Ma Tonyju odlicno stoji ono sto on nosi! Ima super kombinacije! Ne treba Sonati sponzor. Ima tu malo ruznijih kombinacija, al' ima stvarno jako cool stvari koje mu odlicno stoje. Mislim da on nije za neko 'tr00' oblacenje, kao Khan.

brate

lik se oblaci kao klasicna ciganstura

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugaciji ukusi, sta da se radi. Meni je Tonyjevo oblacenje jako cool, i super mu stoji, al' opet kazem, ukusi.

I koga briga sta nosi, bitno je da covek lepo peva.

Evo, na primer, Urban Breed nosi dres tokom koncerta, pa sta. Moz' misliti. Je l' sad treba da kazem da se i on oblaci kao ciganstura? Ne.

 

Eto, dovoljno. No, da ne spamujemo, vratimo se Kamelotu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

rekao je Elderane koliko se secam na nekoj temi da je na jesen bukiran Kamelot (nemojte me drzati za rec)

 

ShiningAmY91 razmisljaj malo xD

vidis da treba da izadje album :D

pa onda turneja koja nas naravno nece zaobici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...