Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

axxaxaxaxa kako je Bjorn debo axaxxaxaxaxa

 

Ja sam mu samo glavu video.

Isprocesovani mu vokali skroz, da nisam znao da je on ne bih nikad provalio; a sama pesma je na foru Mefista, u fazonu uspelo nam sa Shagrathom pa ćemo opet neki back growl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juče preslušah album dva puta i oba puta sam imao isti "problem", prvu polovinu albuma preslušam sa punom koncentracijom, a druga mi nekako proleti skoro kao da je nisam ni čuo. Mislio sam da je do mene, al vidim da su sličan problem i drugi imali sa tom drugom polovinom albuma. Elem, iz ta dva slušanja mi ni jedna pesma nije odskočila u odnosu na ostale, osim The Zodiac koja mi je poprilično dosadna. I nije mi jasan onaj "Dear Editor" momenat, no dobro... Uglavnom, videću nakon više slušanja kakav je utisak, skidam sad ovaj torenac da vidim da li je zaista reč o kvalitetnijem rip-u.

 

Btw, hvala za linkove! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album mi je blago razocarenje,nisam nesto preterano ocekivao,ali sam ocekivao malo bolje od ovog...Poprilicno dosadno i osim Hunter's Season i House On a Hill nijedna pesma nije uspela da mi skrene neku posebnu paznju,cak sta vise,jedva sam cekao da se zavrsi,bukvlano.No ovo je na prvo slusanje,mada ne verujem da ce mi se utisak nesto popraviti.

Edited by The Jester
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preravno i predosadno, jedva se teram da ga slušam. Jel' ih pitao neko nekad zašto više ne prave albume na fazon "Karme" i drugih iz tog vremena ? Kontam da bi verovatno složili neku priču o sazrevanju, širenju muzičkih vidika i ta sranja ali eto, baš me zanima njihovo objašnjenje.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam i očekivao, sve više mi se sviđa što ga duže slušam :)

Odlično je tehnički urađen album, što je možda i problem jer je zvuk nekako previše "bogat" aranžmanom, često ne uspevam da izdvojim konkretnu melodiju i Khanov glas se zagubi u celoj gužvi, pa nisam još uvek ni uspeo da se koncentrišem na tekst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...