Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Jednostavno nije tacna ova konstatacija, pogledaj misljenja drugih ljudi, kriticara,...ako problem nije u svima onda je u tebi. Kao i uvek :)

 

Ne mislim nista lose, samo hocu da kazem da si verovatno u nekom down-u...svima se desava da se npr smore od nekog filma pa ga gledaju opet pa im se bas bas dopadne, ustvari nisu bili raspolozeni ili mozda samo raspolozeni za takav film...mozda trenutno nisi srecan, a mozda imas pogresna ocekivanja od tih albuma koje ocekujes...

 

O jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno nije tacna ova konstatacija, pogledaj misljenja drugih ljudi, kriticara,...ako problem nije u svima onda je u tebi. Kao i uvek :)

 

Ne mislim nista lose, samo hocu da kazem da si verovatno u nekom down-u...svima se desava da se npr smore od nekog filma pa ga gledaju opet pa im se bas bas dopadne, ustvari nisu bili raspolozeni ili mozda samo raspolozeni za takav film...mozda trenutno nisi srecan, a mozda imas pogresna ocekivanja od tih albuma koje ocekujes...

:haha::haha::haha::haha:

stvarno - o jebote! :haha:

 

brate, daviš isto ko i na mejden temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da stavim sad po strani to sto na ovom albumu nema ni jedne pesme koju zelim da cujem kroz mesec dana, a kroz godinu necu znati ni da su postojale...

 

Lose, lose...

 

Meni se svideo vec na prvo slusanje.

Nisam pala na teme ali mislim da uopste nije los album, ocekujem da ce mi se sve vise i vise svidjati

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da stavim sad po strani to sto na ovom albumu nema ni jedne pesme koju zelim da cujem kroz mesec dana, a kroz godinu necu znati ni da su postojale, ali - sta je koji djavo sa gitarama? Ne kontam kako metal bend moze sebi da dozvoli da vodeci instrument ode u drugi plan.

 

Zaista me iznenadjuje kolicina neinspirativnosti, kako na ovom albumu, tako i na albumima vecine vodecih metal bendova danas. Vise mi je misterija kako uopste mogu smisliti ovako neslusljive pesme i da li su oni zaista toliko zadovoljni sa njima, i uzivaju sami dok ih slusaju...

 

Lose, lose...

 

Baš tako. Jebes metal bend bez gitare. Odavno su poceli da tonu, ali ni ja nisam ocekivao da ce to biti u ovoj meri jer je ipak Kamelot godinama bio vrhunski bend. Nije mi jasno sta se to desava sa ljudima u power metalu. Niko bre da napravi pravu powericu da svi djipamo kad cujemo album. Oni od kojih sam najvise ocekivao su najgrdnije podbacili zadnjih godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Album je vrhunsko delo! Svako ima pravo na kritiku, ali kad neko od vas glasnogovornika napravi išta slično, javite se. Tresla se gora, rodio se miš. Pih.

 

Izvol'te na koncert, pa će se čuti i te gitare.

 

 

"House On A Hill", "Hunter's Season", "My Train Of Thoughts" су ми лични фаворити са албума.

 

Dobre su, dobre.   :da:  Ipak, na svako novo slušanje neke druge stvari će da preuzmu mesto favorita. 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mater, meni album kul skroz. I The Great Pandemonium i Zodiac, Necropolis, My Train of Thoughts, Seal Of Vowen Years, naslovna... Skroz mi je lepo lego i prijatno me iznenadise. Kao da su malo promenili fazon al opet ostali u prepoznatljivom Kamelot vajbu. Ne znam sta ga tupe Apeiron i ostali, meni bas Kamelotovski i sveze zvuci. Jedan od lepsih albuma ove godine...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam slusao...moram reci da na prvih nekoliko slusanja vaistinu nije to to.

 

Mislim da dovoljno govori i cinjenica da je izasao album, a da se posle par dana prekinula svaka diskusija na forumu. Kad je album dobar onda to traje i mesecima, kad je los isto tako. Izgleda da album nit smrdi nit mirise.

 

Kazem izgleda jer nisam dovoljno odslusao album da mu sudim jos ali ni jedan album KAMELOT mi nije trazio posebno privikavanje pa je to cudno.

 

Nadam se da gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da dovoljno govori i cinjenica da je izasao album, a da se posle par dana prekinula svaka diskusija na forumu. Kad je album dobar onda to traje i mesecima, kad je los isto tako. Izgleda da album nit smrdi nit mirise.

 

Pa, retko ćeš naći temu na kojoj se o nekom albumu razglaba u nedogled. Mejdeni i 'talika i to je to. :)

 

Meni je album skroz do jaja. mračan, romantičan, lak za slušanje i ako ga uporedim sa relativno srodnim bendovima i njihovim najnovijim albumima (avantasia, gamma ray, sonata arctica, blind guardina...) sve ih lagano šije, jer je, pored toga što je pun hitova, svež i originalan, a ne prosta kopija starijih radova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, retko ćeš naći temu na kojoj se o nekom albumu razglaba u nedogled. Mejdeni i 'talika i to je to. :)

 

Meni je album skroz do jaja. mračan, romantičan, lak za slušanje i ako ga uporedim sa relativno srodnim bendovima i njihovim najnovijim albumima (avantasia, gamma ray, sonata arctica, blind guardina...) sve ih lagano šije, jer je, pored toga što je pun hitova, svež i originalan, a ne prosta kopija starijih radova.

 

 

Kao sto rekoh, jos je rano da dam sud...nadam se da ce mi biti super :) Drago mi je da ti se dopada, to je dobar znak.

 

Sto se tice konkurencije koju si nabrojao, svi su izbacili smesne albume ove godine tako da nije mnogo tesko izdati nesto bolje :)

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...