Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Moram reci da mi se utisak o albumu zaista popravio, ali ne mogu reci da mi se opasno svidja. U svakom slucaju posto ove godine nisam naisao na 10 albuma da mi se svidjaju ovaj ipak ulazi u tih 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored metala hard rock pretezno melodicniji, AOR i po nesto od bluza. Ne volim spore i smorne stvari. To mi je glavni kriterijum. Moze da bude i sporo, ali onda stvarno mora da bude dojajna stvar kao npr. Time goes by od helloween-a ili od Joe Lynn Turner-a In your eyes.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto vec znas, od metala imas Iron Maiden, Avantasiu, Rhapsody, Blind Guardian, Kamelot koji su mi extra, Gamma Ray je vec malo podbacio...ovaj novi Anthriel sto sam postavio u temi za predloge je takodje jaaaaako dobar, mada sam ga samo jednom preslusao... Dream Evil ima novi album sa par slusljivih stvari, ali ovako nista posebno, Halfordov Live Anaheim razbija, mada ne znam jel racunas live albume...

Od rocka...hm, ja volim AOR, i ocekivao sam Kiske/Somerville album veoma dugo, i bio veoma razocaran, album mi je bas dosadan... Imas novu supergrupu Black Country Communion koju cine Joe Bonamassa, Glenn Hughes, Dereck Sherinian i Jason Bonham, nisam preslusao jos, ali trebalo bi da je jako dobar:

Tu je i novi album Roberta Planta koji jos nisam slusao...

Onda Slashov novi album, ima par jako bljutavih stvari, ali i neke opasne pesme, na primer:

Santana je izbacio album sa obradama classic rock pesama i ispalo je veoma dobro: http://www.youtube.com/watch?v=usxJSckgxAk

Od bluesa imas SJAJAN blues-rock album koji je izbacio americki gitarista Lance Lopez! Nema nista na youtubeu, ali imam link za album, lik je jedan od boljih gitarista trenutno...

Imas i instrumentalni album Jeff Becka, ako volis njegov rad:

Claptonov novi album je prilicno dosadan, ali ima i on finih stvari: http://www.youtube.com/watch?v=WkLwmO2SYdw

 

Ima verovatno jos nesto, ali za sad vidi jel ti se svidja nesto od ovog...

 

P. S. Koji su ti se albumi svideli?

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada su mi se svideli najvise Scorpions, Rhapsody Of Fire, Shining Line, Anthriel je dobar, Blind Guardian sam jednom preslusao i nije los, Igor Paspalj, Edge Of Forever i tako dalje. Ima dosta AOR bendova kojih sada ne mogu ni da se setim.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv kritike mog ukusa, ali ne smatram da je minus nacin, vec da mi neko lepo obralozi sve, zato smo i ovde, zar ne, da vodimo diskusije i rasprave u muzici koju slusamo, bez nepostovanja drugih...

 

 

 

 

 

Poštovanje ovde nećeš dobiti, a za minuse te boli kurac jer su ovde neki verovatno i plaćeni da ih udaraju i verovatno imaju mnogo veći fond istih od nas običnih smrtnika. Neka pumpaju svoj bolesni ego ako će im to pomoći. Na svim temama se spamuje najstršnije i to izađe i na po 10 strana, a ovde izbačena 2,3 posta i odma lupaj minuse. Klinačke fore. :da:

 

 

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...