Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ma hvala coveku za sve albume, zaista su bili sjajni, kao i oba nastupa u Srbiji.

Neka se odmori godinu-dve pa u novi bend.

 

A Kamelot ce se snaci i sigurno ce da nadju dobrog pevaca. Pa mozda naprave mnogo bolji album od prosla dva. Nije smak sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka pusi kurac Khan. I Tom Araya je katolik, pa peva God Hates Us All i jos gomilu antireligioznih pesama. A koliko ja znam, Kamelot uopste nema neke anti-religiozne tekstove koji bi mu smetali. Ko ga jebe kad je zatucan. Naravno, ovim ne pljujem njegov muzicki rad, nego njegov retardirani razlog da napusti bend. Nadam se da ce Fabio ostati full-time i u Kamelotu i ROF-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka pusi kurac Khan. I Tom Araya je katolik, pa peva God Hates Us All i jos gomilu antireligioznih pesama. A koliko ja znam, Kamelot uopste nema neke anti-religiozne tekstove koji bi mu smetali. Ko ga jebe kad je zatucan.

Hmm... a odakle informacija da njemu, iz tog religioznog ugla ili šta već, smetaju Kamelotove pesme tj. tekstovi istih? To što je "otkrio religiju" ili pak rešio da se posveti istoj ili šta god ne znači da su ga odjednom uvredile neke pesme koje je pevao. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... a odakle informacija da njemu, iz tog religioznog ugla ili šta već, smetaju Kamelotove pesme tj. tekstovi istih? To što je "otkrio religiju" ili pak rešio da se posveti istoj ili šta god ne znači da su ga odjednom uvredile neke pesme koje je pevao. :confused:

1.

Dios existe, después de todo…

Bog postoji, i pored svega. Ovo je kopirano sa linka sto je Shamandalie okacila.

 

2. Mislim da to nije napisao bez razloga. Dakle, religija je razlog sto napusta bend.

 

3. Il' mu smetaju tekstovi (malo verovatno) ili misli da je metal satanisticka muzika i nece da ima veze sa metalom (kao Kiske pre Avantasie).

 

Ovo je neka moja teorija...

Edited by Night Prowler
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se i jedva cekam novi album, a gledao bi ih i sa alternativnim pevacem ako dodju ponovo. Najavili su Evropsku turneju "we are pleased to announce new shows in November/December for Europe (stay tuned)."

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne gube vreme:

 

The remaining members of KAMELOT have released the following statement regarding the departure of the band's frontman, Roy Khan:

 

"With a heavy heart, we can now announce that Roy Khan has chosen to leave the band. We wanted to give him ample time for this kind of decision, due to his recent burnout and also the amount of amazing times we have shared with him in KAMELOT. We respectfully accept his resignation from the band and wish him the best in his future endeavors. The timing is actually good since we feel the uncertainty the fans have had can now be laid to rest and the band can move on to finding a new singer."

 

"The tour is going great so far and the fans have been amazing throughout this entire process," adds keyboardist Oliver Palotai.

 

With the new tour already in progress, KAMELOT has already begun the search for a new vocalist. "I have a few guys in mind," says KAMELOT founder Thomas Youngblood. "And as you can imagine, it is a very important decision. There are some amazing singers that have already contacted us on this but we will take our time to find the right person."

 

Due to the overwhelming success of the recent shows in South Americamag-glass_10x10.gif, KAMELOT is in the process of booking new shows in Europe in November/December.

Share this post


Link to post
Share on other sites

With the new tour already in progress, KAMELOT has already begun the search for a new vocalist. "I have a few guys in mind," says KAMELOT founder Thomas Youngblood. "And as you can imagine, it is a very important decision. There are some amazing singers that have already contacted us on this but we will take our time to find the right person."

HOCEMO FABIA!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам не бих био толико лицимеран као неки људи овде. До јуче им је Кан био бог и батина, реченице су се кретале од - "Какав јединствен вокал, то нико други нема, Камелот не би био исти бенд без њега." до "Надамо се да ће се Рој брзо вратити." итд. А сада се одређени број људи дерња како их боли патка за Кана и како Камелот може без њега. Ја лично сматрам да то не може бити исти бенд и да јединственост коју је Рој пружао на бини не може заменити ни Фабио, ни било који други певач. А његови разлози могу бити који год хоћете, то је скроз лева ствар.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=N4wV4rxTqfU

  • Upvote 7
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja npr. nikad nisam rekao da volim Khana i da je nezamenljiv i najbolji vokal itd. Njegov glas mi je uvek bio odbojan i tek u poslednje vreme sam uspeo da ga koliko-toliko svarim. Negde zvuci bas super, a negde bas nepodnosljivo. Nekako mi smeta njegova boja glasa, 'bem li ga.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudna je to situacija. Sa jedne strane, meni su lično poslednja dva Kamelota bili promašaji pa bi bilo logično da budem ok sa tim što menjaju nešto u muzici, ali sa druge nije baš da mi se Khan činio kao ono što treba menjati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Night Prowler - Takodje. Jebem li ga koje je puvanje oko njegovog unique glasa itd... Izmedju ostalog sam slusao samo muziku Kamelota, nisam obracao mnogo paznje na vokal. A i nisam ja neko ko bi mogao da komentarise preterano o ovom bendu, jer i ne slusam preterano isti...

 

A sto se tice fanova, koji vole kamelot sa Khanom, a ovamo price, kao, dobro sto je izasao, bend moze bez njega itd... Sta reci. Poznajem samo jednu osobu koja nikada nije priznala ni jednog drugog pevaca osim Khan-a, i ostala je pri tome. (cast tim izuzetima, vrv ih ima jos, ali ja ih nisam upoznao).

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja nisam ni pogledao, niti ću i jedanod ovih novih live snimaka sa "probnim" pevačima.

zatucano do bola? da. boli me kurac. meni se kamelot bez khana gadi i tu je kraj.

jbga, zavoleh bend zbog vokala (baš kao i, npr, blajnde, tool, nevermore...) i neprirodno i nezamislivo mi je da ih slušam sa nekim drugim glasom.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja sam uvek voleo i prva tri Kamelot albuma. Jeste Khan fantastican vokal, cak cu reci i nezamenljiv, ali opet momci u Kamelotu znaju da prave dobru muziku i nadam se da ce napraviti dobar album i sa novim pevacem.

Zna se ko je pisao muziku i tekstove, zna se ko je mastermajnd, sad samo treba da prilagodi muziku za novi vokal. Jeste vraski tesko, ali mislim da ce ispasti dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto rece neko poslednja dva albuma su mi sranje i onda me nije ovo pogodilo uopste... Treba nesto da se menja, Khan je dobar vokal, al' zivot ide dalje, na kraju krajeva niko nije nezamenljiv i ko zna mozda nadju i nekog boljeg, sto im iskreno zelim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da pojasnim svoj stav. Meni je Khan fenomenalan pevac i sve sto su snimili sa njim je odlicno, iako je poslednji album malo slabiji ali nije los. Za razliku od nekih drugih bendova za koje mislim da ako im ode tako bitan clan treba da se raspadnu ili bar promnene ime, Kamelot treba da nastavi da izdaje i ide na turneje jer je jednostavno steta da prestanu. Pevaci koji su im u ovom periodu dok se nije znalo sta ce biti s Khanom gostovali su dosta dobri tako da su dobre sanse da uzmu nekog ko ce valjati. Eto, jos jednom da kazem, steta sto je otisao ali vec se dugo naslucivalo sta ce se dogoditi i sad je vreme da idu dalje. Ko zna sta ce biti za koju godinu, stvari se menjaju i ljudi se menjaju.

 

Dosta price:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qwo35x7njF4

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sto se mene tice za mene je Kamelot kao bend vec bio izgbljen zadnjih godina tako da me ni ovo nije mnogo potreslo. Lagao bih da kazem da nisam ocekivao da se vrate onoj muzici zbog koje sam ih zavoleo i obozavao. Ja cenim da su zadnji albumi smorili Kana kao i mene sto su smorili. Jednostavno mnogo su crni, a covek to ocigledno ne voli. Slazem se sa njim 100%. Da sam na njegovom mestu i ja bih otisao iz benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...