Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ako mogu u svetu da nadju boljeg od Karevika po bilo kom pitanju ja pojedem govno. Covek je fantastican pevac i meni jedan od 3 nabolja vokala u metalu trenutno.

Mozes li da napises tu listu po tebi najboljih vokala. Ne slazem se, ali ok, jer sama bar mogu nabrojati 4 pevaca koji vise odgovaraju.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Shamandalie Karevik je pregej. Bolje da batali ovo i osnuje neki boy band i uzme veliku lovu, a i po glasicu mu to vise lezi... Ne kazem da je los pevac, daleko od toga - super je, al' boja glasa mu je smehotresna, ima glas ko pizda najgora. Nikad nisam mogao da slusam SW zbog njega toliko me iritira boja glasa da je to strasno... Vise mi je on za "oh baby baby" pesmice, nego za metal.

Edited by KinSlayer
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote ovaj Karevik je LUD, gledam snimke po tjubu ... znam ga iz Seventh Wondera, ali kako kida u Kamelotu, strašno. :wub::wub::wub: Ako Youngblood ima pola pameti, uzeće njega ili Eriksena. :bigblue: Mada i moja baba bi bila bolja od onog italijana koji posle 20 godina pevanja na engleskom i dalje ima očajan akcenat i forsira narodnjačke trilere :udri:

 

Namerno se nisam javljao na temi kad je otisao Roy, josh kad su uzeli Fabia, majko mila ... ali ovaj tip mi je vratio svu nadu u Kamelot.

 

Ne znam kako je Kervik pevao sa Kamelotom ali mu je glas sasvim ok u Sevent Wonderu i meni je Seventh Wonder sa svojim radovima zanimljiviji nego poslednji Kameloti ali to je stvar ukusa. Eriksena nebih voleo u Kamelot jer bih više voleo da ga slušam u Circus MAximusu nego u Kamelotu.... mada me realno zabole ko će gde da peva ako nove pesme valjaju.

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eriksen mi se sviđa kako zvuči sa Kamelotom, sećam se da mi se baš dopao onaj snimak koji sam slušala na youtube-u ranije. Što se tiče Fabia, ako hoće da ga prisvoje - slobodno, mada, ja bih pre slušala njega sa Rhapsody-jem, a Kamelot da unajmni nekog drugog. ^^

 

Ovo ne znači da mi se ne sviđa kako zvuči sa Kamelotom, čak naprotiv, odličan je. :wub:

 

A evo sad slušam i Karevika, i sviđa mi se kako je otpevao Center of the universe. ^_^

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ovde sam se svega naslusao. Od toga da Karevik ima sirov glas pa do toga da ima pregej glas. Voleo bi samo da cujem te pevace koji se vama svidjaju. Covek je jednostavno ubica od pevaca i ne znam sta bi drugo mogao da prokomentarisem onima koji to ne cuju vec kako covek otvori usta. Jednostvano je nemoguce ne cuti te glasovne mogucnosti i tonove koje covek izvlaci.

 

Ako ovo nije osecaj za pesmu i za sta god ja onda ne znam sta i kako covek treba da otpeva da bi neki bili zadovoljni.

http://www.youtube.com/watch?v=Wp_RT4nmYj0&feature=related

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde sam se svega naslusao. Od toga da Karevik ima sirov glas pa do toga da ima pregej glas.

 

 

ja nisam rekla da je gej, vec da je picka, mislim, ja ga tako dozivljavam. E sada, ko su za nas dobri pevaci, izbor je dosita sirok, ali je pitanje ko bi napustio svoj, vec poznat bend i prihvatio poziv Kamelota, jer manje-vise niko nece napustiti nesto na cemu radi godinama. Meni je recimo savrsen vokal Leo Jimenez, covek jednostavno moze da otpeva sve, od Pantere do mjuzikla. Ja navijam da Fabio ostane, a vi kako hocete :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja navijam da Fabio ostane, a vi kako hocete :)

Ja isto. Ako bas ne moze, onda Eriksen ili neko totalno nov i nepoznat. Karevik mi jako antipatican i bezlican...

 

EDIT: Zaboravih da pomenem: nisam 100% siguran, ali cini mi se da je snimljen jedan koncert za DVD. Trebalo bi da su gostovali Simone iz Epice, pevaljka i clean pevac iz Amaranthe-a, Karevik i neki peder sto je bio u Idolu.

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

ja nisam rekla da je gej, vec da je picka, mislim, ja ga tako dozivljavam. E sada, ko su za nas dobri pevaci, izbor je dosita sirok, ali je pitanje ko bi napustio svoj, vec poznat bend i prihvatio poziv Kamelota, jer manje-vise niko nece napustiti nesto na cemu radi godinama. Meni je recimo savrsen vokal Leo Jimenez, covek jednostavno moze da otpeva sve, od Pantere do mjuzikla. Ja navijam da Fabio ostane, a vi kako hocete :)

Nisi. Rekla si da je previse sirov. Meni on jeste ruzan lik i malo cudan pravo receno, ali nisam stekao utisak da je picka ili tako nesto. Ne znam jbg. :icon_ne:

 

Leo je dobar, ali meni ima malo grublji glas nego sto bi trebao Kamelotu. Pitanje kako bi on sve to pevao na engleskom i kako bi to sve zvucalo. Ali vidim ja da je tebi ipak bitan i fizicki izgled. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednja stvar koja treba Kamelotu je lik sa ocajnim akcentom i narodnjackim trilerima.

 

Jeste snimano nesto, ne znam da li je full DVD.

 

special guests:

Evergrey

Circus Maximus

Amaranthe

 

Gjestevokalister:

Fabio Lione (Rhapsody of Fire)

Atle Pettersen (Above Symmetry/X-Factor)

Michael Eriksen (Circus Maximus) :wub: :wub:

Tommy Karevik (Seventh Wonder):wub: :wub:

Elize Ryd (Amaranthe) :wub: :wub:

Jake E (Amaranthe) :wub: :wub:

 

Ovaj Pettersen nije los uopste, ali nije ni nesto spektakularno. Sto se mene tice izbace Fabia i postava apsolutno fantasticna.

 

P.S. Da mislim da se primecuje da gajim tezak hejt prema Fabiju i Rapsodiju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iju, pa kako ide ovakav tekst za venčanje, bre, gde ćeš većeg baksuza za početak braka! :lol:

 

 

 

- Ženo, odoh, prijatelji dozivaju sa broda, mora se ruma pit', dužnost čeka.

- Nemoj ići, dragi, samu me ostavljati, opet će se zapiješ pa te neće biti dva meseca!

- Ćuti tu, draga, i pita da me sačeka vruća, 'si čula!

- Ali dragi...

- Vruća, rekoh!

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...