Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Слажем се да је албум доста бољи од претходна два, претпостављам да је и то нешто. Дигао сам руке од Камелота одавно, једва натерах себе да пустим албум. Добро је да још умеју бар неку лепу песму да направе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino su oni ovo odradili. Juce stigao LE Silvera i mogu vam iskreno reci da posle preslusavanja slobodno album moze da udje u epica eru..ali kao B Strana // JBG! JEDAN JE KEBA!

U LE-u sam dobio i poster koji mi realno ne treba tako da javite se...rado cu pokloniti nekome kome treba ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da jos uvek nema masovno zeljenog povratka na karma dane, ali mene bas prijatno iznenadio album. Tri bas dobre stvari (Sacrimony, My Confession, Solitaire), jedna solidno dobra (Ashes) i ostatak na nivou prethodna dva, nyah dosadno do dosadno los. "Solitaire" mi je najbolja pesma jos od "Epica"-e, ili bar rame uz rame sa "When The Lights Are Down". Onaj refren prokleti. Jedino se sa naslovom izglupirali.

 

Na novog pevaca se brzo naviknes, jer jebes ga, isti Khan, samo dosadnija verzija (kako vec primetise ljudi). Nezanimljiv, i svaka prica o tome da donosi nesto novo na sto je cista default prica od strane benda.

 

Sve u svemu, prijatno, 6.5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

lik je mnogo zanimljiviji vokal od khana, samo ne u kamelotu kad ga teraju da kopira dosadnog khana.

 

ova pesma objasnjava sve, i visoko i duboko, i agresivno i lepo, lik moze sve, samo sto ga oni teraju da bude jednolican kao khan

 

http://www.youtube.com/watch?v=-ZQrGMvpQKI

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, Lazo, ovo zvuci k'o 80 drugih vokala. Kana bar prepoznas da je on. Da ne pricam da vecina fanova Kamelota misli da je on vise od 60% tog benda. Shvatam ja sve, ali Maiden nije Maiden bez Dickinsona, pa nije ni Kamelot to sto jeste bez Kana, i logicno je da ga ovaj kopira. Bar na ovom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, Lazo, ovo zvuci k'o 80 drugih vokala. Kana bar prepoznas da je on. Da ne pricam da vecina fanova Kamelota misli da je on vise od 60% tog benda. Shvatam ja sve, ali Maiden nije Maiden bez Dickinsona, pa nije ni Kamelot to sto jeste bez Kana, i logicno je da ga ovaj kopira. Bar na ovom albumu.

 

Tako je brate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, Lazo, ovo zvuci k'o 80 drugih vokala. Kana bar prepoznas da je on. Da ne pricam da vecina fanova Kamelota misli da je on vise od 60% tog benda. Shvatam ja sve, ali Maiden nije Maiden bez Dickinsona, pa nije ni Kamelot to sto jeste bez Kana, i logicno je da ga ovaj kopira. Bar na ovom albumu.

 

ne. kamelot nije kamelot bez miro-a i producenata. siege perilous je golo govno i ako khan tu peva, da se ne lazemo. kamelot je postao bend kad su miro i sascha paeth preuzeli pricu.

 

a khan nema ni kreativnost ni raspon glasa, ni bilo sta jos od conception - in your multitude. kad bi mogli realno da gledate bez emotivnih veza, tommy je 20 puta bolji pevac od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Smesno je porediti Kana i Tomija. Tomi je vrhunski jebac vokalne keve! :redface:

Aj da nateraju Kana da otpeva ono Iz Seventh Wonder-a pa da vidimo onda sta bi bilo. Usro bi se u ciste gace(pod uslovom da ih nije prethodno vec napunio). Azal je u pravu skoz samo se ne bih slozio sa onim za Siege perilous. Ja volim taj album iako je veoma cudan(sigurno vise nego zadnja 3 albuma).

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...