Jump to content

Najbolji metal logo


Possessed

Recommended Posts

  • 1 month later...
Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis.

 

Je l' moze Nestle instead? :D

 

 

E alal ti vera. Može Nestle naravno, hoceš CRUNCH ili onog Zeka Peku? :mrgreen:

 

 

Заправо, не пише ништа, али се бенд тако зове. На том "логу" нема никаквих слова, само брљотине.

 

 

Not quite. Pažljivim pregledanjem uveličane verzije ove "brljotine" mislim da se mogu uočiti simboli koji podsećaju na slova ali debelo obogaćeni raznovrsnim umetničkim detaljima kao što su penis, vagina, obnažene ženske grudi, ljudske fekalije, odsečeni delovi tela, sekire, satare i sl. Kako god, ovi likovi su zajebali i naj tru(lije) black metalce sa svojim "brate-šta-ovde-piše" logoima.

 

 

A svaki put kad vidim ovaj strava logo pomislim na Aladina i njegovu začaranu lampu:

 

Sabre_logo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

opeth je ono dosta unkul jer slovo O je totalno uradjeno kitnjasto sa nekim lepriticem i cvetovima dok ostala slova pogotuvu h izgleda ko da ga je sklepap neki priucheni kovach koga su nashli pod santom leda i oziveli ga

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mnogo strava logoa ali Opeth-ov je najlepši baš zato što kombinuje više elemenata u jedno. U isto vreme je i mističan, i mračan, i elegantan, i razumljiv plus što poseduje tu umetničku crtu i "golu" estetiku, e sad ako to neko ne može da vidi onda šta da mu ja radim. A kad smo već kod tih ličnih zapažanja, meni je uvek slovo "t" ličilo na nogu sa podignutim stopalom. ;)

 

 

I logično je da bend koji pravi najgenijalniju muziku ima i najlepši logo koji će da ga predstavlja.

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mnogo strava logoa ali Opeth-ov je najlepši baš zato što kombinuje više elemenata u jedno. U isto vreme je i mističan, i mračan, i elegantan, i razumljiv plus što poseduje tu umetničku crtu i "golu" estetiku, e sad ako to neko ne može da vidi onda šta da mu ja radim. A kad smo već kod tih ličnih zapažanja, meni je uvek slovo "t" ličilo na nogu sa podignutim stopalom. ;)

 

 

I logično je da bend koji pravi najgenijalniju muziku ima i najlepši logo koji će da ga predstavlja.

 

lepo si ovo rekao... :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...