Jump to content

Najbolji metal logo


Possessed

Recommended Posts

Не знам што се толико људи ложе на Оpeth лого ... мени је он стварно геј! ( мислим лого, не музика).

Pa ne znam, meni je naprosto savrsen. Logo kao umetnicko delo.

Jes da nije trve metal logo ali meni je opet(h) jedan od najboljih. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Heh, sad znam na koga su se Lordi ugledali po pitanju imidža. Ovi likovi su preterani...

НАравно да нису. По изгледу, они су само побољшана верзија Gwar-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm. logo....

....ajde ljudi na chiji logo podseca?

Ja bih rekao na Destruction,po slovima.

 

НАравно да нису. По изгледу, они су само побољшана верзија Gwar-a.

Da,ali Lordi nemaju Oderusov Cuttlefish Of Cthulhu. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене смара када је неки бенд толико опседнут својим имиџом (облачењем пре свега). Битно је само да не изгледају као да су дошли са неког сплава и то је то. А све те куке, мотике, лобање и крстови ме стварно нервирају. Као кад видим ове нове трешере (управо помислих на Violator), брате, они мени изгледају толико претерано и смешно са свим оним пришивачима и исцепаним јакнама да изгледа као да пародирају сами себе. Плус што СВИ носе оне исте "трешерске" патике. Дајте бре људи, макар мало оригиналности...

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro svi Thrash Metal logo-i thrash10.jpg :D al` snowma10.jpglogo mog benda je naj bolji ni jedan drugi mu ne moze prismrdeti :D jer lepota je u jednostavnosti(kak` neko malo pre rece)(to ne znaci da treba da u Arielu napisem ime benda boldiram ga i to je logo :D )

Edited by Metal King

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Мене смара када је неки бенд толико опседнут својим имиџом (облачењем пре свега). Битно је само да не изгледају као да су дошли са неког сплава и то је то. А све те куке, мотике, лобање и крстови ме стварно нервирају. Као кад видим ове нове трешере (управо помислих на Violator), брате, они мени изгледају толико претерано и смешно са свим оним пришивачима и исцепаним јакнама да изгледа као да пародирају сами себе. Плус што СВИ носе оне исте "трешерске" патике. Дајте бре људи, макар мало оригиналности...

уууууу!!!!!!!! осећам се прозваним!!!!!! немој тако! ајд сад све живе металце прозивај зато што сви носе мартинке и старке, облаче се у црно, носе мајице са бендовима... ма дај, само кењаш! прслуци са пришивачима су закон, о патикама да не говорим! а ако ћеш оригиналност у метал облачењу, онда се обуци као ти ликови са сплава што их спомињеш, и бићеш најоригиналнији металац на свету!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...