Jump to content

Röyksopp


Omegahedron

Recommended Posts

a koji ti se drugi bendovi ovog tipa sviđaju? je l više voliš moon safari ili talkie walkie? da li i ti misliš da smith & mighty nemaju dostojne naslednike? kruder & dorfemister - sessions ili conversions koji ti je draži? je l misliš da je hooverphonic samo bedna kopija portishead-a ili nešto više? ne misliš valjda da je between darkness and wonder bolji od fear of fours? složićeš se da su rani radovi richarda d. jamesa tipa selected ambient works vol 1 & 2 bolji od kasnijih? zar ti se ne čini da je music has the right to children doneo osveženje na posustalu elektronsku scenu 1998? onaj man in a garage je baš dobar singl - original naravno remiksi su bezveze zar ne? pa dobro ako ti je contino sessions njihov omiljeni album, ali valjda ti i dead elvis nije loš? ufff pa ako je tako sigurno ti je gus gus vs. t world suviše housey? vidim ne voliš spotove, sigurno si underground tip amon tobin, venetian snares ili autechre - šta bi od njih poneo na pusto ostrvo?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

 

sta si rekao za moju kevu...???

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

 

 

 

prso si s'mozgom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa onom shvedjankom (shto pomalo (chitaj karakteristichan nordijski izgovor i vokalizacija) vuche na Bjork-in vokal... --> (toliko, da se uvidi koliko je loshiji))....

 

:smajli koji igra čoček:

 

e, bas nije tako, za inat! :smajli_sa_sajkacom_koji_zvace_travku: icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti pričam

pljuješ nešto što ni ne slušaš pa je po defaultu sranje

"Silence isn't golden...it's freakin' platinum..."

e baš to

 

iskreno vaš

GTFO

ajde zaobidji...rec ti nisam reko... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

a da ne ulazim u bulaznjenje...jel treba da budem ekspert za neki bend da bih zakljucio da su sranje(pardon...za vas kojima treba da se samelje u kasu i servira...posto drugacije ne razumete...MENI je sranje...)???

 

ne.

 

cuo.

 

ne dopada mi se.

 

komentar sledi.

 

tacka.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde spot sto je cudan za what else is there? (naravno dopadami se!)

znaci neka jeza i aitovremeno sreca me hvata kad slusam,

 

ali text pesme bas i ne kapiram...skoro sam ga skinula sa neta...i bas je cudan , naravno svidja mi se! icon_da.gif

 

isla sam na njihov oficijelni sajt, skinula sam neki screensaver tek je on da ne kazem cudan.... ma sve je cudno i nekako dobro u vezi njih...ima da se navucem, i gotovo. icon_razz.gif

 

eple,remind me,poor leno....mnoogo dobro musik20.gif

 

joj jos "samo" da dodju icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koji ti se drugi bendovi ovog tipa sviđaju? je l više voliš moon safari ili talkie walkie? da li i ti misliš da smith & mighty nemaju dostojne naslednike? kruder & dorfemister - sessions ili conversions koji ti je draži? je l misliš da je hooverphonic samo bedna kopija portishead-a ili nešto više? ne misliš valjda da je between darkness and wonder bolji od fear of fours? složićeš se da su rani radovi richarda d. jamesa tipa selected ambient works vol 1 & 2 bolji od kasnijih? zar ti se ne čini da je music has the right to children doneo osveženje na posustalu elektronsku scenu 1998? onaj man in a garage je baš dobar singl - original naravno remiksi su bezveze zar ne? pa dobro ako ti je contino sessions njihov omiljeni album, ali valjda ti i dead elvis nije loš? ufff pa ako je tako sigurno ti je gus gus vs. t world suviše housey? vidim ne voliš spotove, sigurno si underground tip amon tobin, venetian snares ili autechre - šta bi od njih poneo na pusto ostrvo?

ima venetian snares par jako zanimljivih spotova icon_da.gif

 

od autechre sam gledao basscadet i second bad vibel

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde spot sto je cudan za what else is there? (naravno dopadami se!)

znaci neka jeza i aitovremeno sreca me hvata kad slusam,

da....jako cudna pesma...istripuje jako...

bas ih ovih dana opet intenzivno slusam

joj jos "samo" da dodju icon_wink.gif
mozda se i desi..

mada kod nas `prva ekipa` elektronike nikad ne dolazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bi EXIT bio sa ovim headlinerima:

 

Coldplay

Muse

Pixes

Robbie Williams

Roger Wates

Royksopp

The Killers

The Kills

 

 

 

Kad vidim ko ima najviše glasova na ovom sajtu skapiram ko smo i gde smo.

 

Kak'i bre linkin parkovi, ramštajni, merlini, i slipknotovi pukeface.gif Ovo je 2006. a ne '99.

 

 

sorry for the troll

Edited by Spleen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...