Jump to content

Dehumanizer


Leshina

Recommended Posts

Čisto radi reda................. DA ŽIVIŠ JOŠ TOLIKO, DA TI SE ŠTO MANJE ŽELJA ISPUNI (ako bi ti se sve želje ispunile onda ne bi imao šta da radiš, smorio bi se i verovatno izvršio samoubistvo) I SVE NAJBOLJE ŽELI TI JEDAN PROPALI GITARISTA!!!! pivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na cestitkama.Da,za vikend smo Shone,Cacija i ja spremali jednu autorsku stvar,sad samo Tinche treba da odradi svoj deo.Tu pesmu cemo svirati 1. maja u Kugli.A odakle se Goatik i ja znamo,ako smem da znam.I nadam se da ce u Kugli 1. biti obezglavljenih.Aj vozdra do sledeceg pisanja. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif Onaj Frayed je bio takav Speed metal,Cacija je jedva stigao da otpeva,ali je bilo cooooooool.16. aprila sviramo u Kovacici na hitu 202,pa slusajte nas,sviracemo opet autorsku stvar koju smo svirali u Trecoj.1. maja obavezno dodjite u Kuglas.

See ya in Kovacica,boys!!! icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, hvala, divan mi je potpis laugh.gif

 

jucerasnja svirka je trebala da bude propast (zbog nedostatka clanova smo tako mislili) ali je na kraju ispalo- FENOMENALNO!!!

 

Ne znam sta ostali clanovi koji su bili prisutni misle, ali meni je ovo bila jedna od najjacih svirki... icon_rockdevil.gif

 

pozzz svima icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlaja je otpevao bas dobro... ima glas bas onako extra za Sabbath... Black Sabbath je bio fenomenalan, N.I.B. je bio ok, i tako... Ja sam pevala "Tush" i "Child in Time" icon_smile.gificon_smile.gif

 

A pevala sam i "Sejlu" sa Black Cloud-om icon_da.gificon_wink.gif

 

posto im je zatvorena tema, saljem im veliki pozz! pivopije.gif

 

P.S. E sad vise nisam ja na avataru icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, hvala, divan mi je potpis laugh.gif

 

jucerasnja svirka je trebala da bude propast (zbog nedostatka clanova smo tako mislili) ali je na kraju ispalo- FENOMENALNO!!!

 

Ne znam sta ostali clanovi koji su bili prisutni misle, ali meni je ovo bila jedna od najjacih svirki... icon_rockdevil.gif

 

pozzz svima icon_wink.gif

Ne znam za tebe ali sam se smorio kao i uvek, najviše zbog Baneta, pa zbog tebe, pa zbog Čačije koji me je odvalio u bilijaru...

 

 

 

Inače, ne bih ja stavio Zlaju kao pevača... Iskreno Zlaja + mikrofon = Bane pre 2 godine icon_biggrin.gifpivopije.gif

Inače ste dobro zvučali kao i uvek, ali me je najviše oduŠEVILA Magma sa pesmom GOING DOWN.

 

 

Šteta što ona baba nije ostala da odsluša još neke bendove. icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Tinea, ekstra si otpevala Tuš... biće svirki kada ćete vi pokrasti od Full Stop-ovaca neke pesme (od nas te ranije krali icon_biggrin.gifpivopije.gif ) musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...