Jump to content

DaggerЅpawn


Death rider

Recommended Posts

Pozdrav,

Mi smo daggerSpawn -Brutalni tehnicki death metal bend iz Bg-a....

 

ako vas zanima skinite nas video snimak koncerta i postujte komentare ovde.Link za download :

http://www.returnofazazel.net/DagerSpawn%2...04-feb-2006.wmv

 

 

Trudicemo se da za svaku svirku "skinemo" i neki death metal bend ,pa ako imate neke predloge .....

 

Sviramo posle dvadesetog marta sa Nadimacima u Kragujevcu.

08.04 Metal sound fest U Beogradu

i Sredinom Aprila sa Nadimacima(Opet) i Final Thougt-om(takodje u BG-u)....

 

Uskoro ce DaggerSpawn imati i sajt : www.DaggerSpawn.com

Edited by Death rider

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poz. Bilo dobro u domu, samo vam fali bass. Puna podrska. Ovde ima malo Death bendova, posebno mladje garde. Samo napred.

/

I mi , Hypocritical Criterion( verovatno znas Batu, aka Wizarda ovde, svira nam bass) sviramo nesto slicno, doduse ne bash brutalnu varijantu, sviramo obrade tipa Death, Carcass, Sodom, Slayer, uskoro i nesto svoje...mogli bi neku svirkicu da napravimo zajedno, da na jednom mestu okupimo mladje Death bendove ili tako nesto...i tako

 

icon_rockdevil.gif

 

musik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj jel tehnicki ili brutalni death metal? Ta dva ne idu jedno sa drugim.

Idu jos kako. icon_da.gif

Skino sam ovaj snimak, i sta znam, ne cuje se lepo sve pa i nemam bas neko misljenje, ali reko bih da nije lose. Bubnjevi su mnogo tihi, a solaze skroz mutne pa je tesko reci kako sve to zvuci. A i odgledo sam samo 5 min snimka, i zabagovo mi je winamp, pa sad moram opet da skidam i sve da vidim, haha.

 

Pohvalio bih kamermana, i njegovu "mirnu" ruku. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz. Bilo dobro u domu, samo vam fali bass. Puna podrska. Ovde ima malo Death bendova, posebno mladje garde. Samo napred.

/

I mi , Hypocritical Criterion( verovatno znas Batu, aka Wizarda ovde, svira nam bass) sviramo nesto slicno, doduse ne bash brutalnu varijantu, sviramo obrade tipa Death, Carcass, Sodom, Slayer, uskoro i nesto svoje...mogli bi neku svirkicu da napravimo zajedno, da na jednom mestu okupimo mladje Death bendove ili tako nesto...i tako

 

icon_rockdevil.gif

 

musik19.gif

Kao sto vidis imamo dosta svirki u planu (a jos vise smo morali da otkazemo,nazalost neke i u inostranstvu-zbog ispitnog roka),ali kao sro possessed kaze bice neka nasa zajednicka svira (sredina aprila-DaggerSpawn-Final thought -nadimac),pa ako stvarno dobro cepate i ako svirate svoje pesme vidi sa Possessed-om da vas ubaci.... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto vidis imamo dosta svirki u planu (a jos vise smo morali da otkazemo,nazalost neke i u inostranstvu-zbog ispitnog roka),ali kao sro possessed kaze bice neka nasa zajednicka svira (sredina aprila-DaggerSpawn-Final thought -nadimac),pa ako stvarno dobro cepate i ako svirate svoje pesme vidi sa Possessed-om da vas ubaci.... pivopije.gif

a neke i zbog benzina laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

inache hvala na podrsci ppl, sto se ovog snimka sa svirke tiche cuje se mutno...jebem liga...mislim ja prepoznajem stvari posto ih znam...dobro ipak je to snimano u domu pored sve one kvalitetne opreme ali ne bitno. bice i boljih snimaka nadam se. sto se kamermana tiche...no comment biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je ODLICAN. Mislim, ja nisam bas ljubitelj tog nekog ekstremnijeg zvuka, ali ovo zvuci stvarno super, cak i na sranje snimku. Bubnjar odlicno lupa, ima tacan i veoma jak udarac u bas bubanj (sto je velika retkost medju demo bubnjarima) a ni ruke mu nimalo ne zaostaju, svaka pohvala za coveka. Gitare odlicne, bas okej. VOKAL JEBE KEVU I ZAVIJA SARMU! Znaci sve pohvale za dubinu growla. A i ima decko energiju, stvarno se trudi da podigne publiku (mada sumnjam da bi to uspelo bilo kome, posto se ljudi nisu ni mrdnuli, ko da su mrvi). Odlicno, odlicno, odlicno u svakom slucaju. Nek se pojavi jos nekoliko ovakvih bendova ako oni opstanu dugo godina, eto nama odlicne Death scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja podrška takođe icon_da.gif . Bend je dobar, biće još bolji nadam se. Na svirci nisam bila ali sam odgledala koncert i moj bata je jebao kevu kako peva wub.gif ljubi ga majka. Jedva čekam sledeću svirku da podržim i live.

 

Dačo, eventualno niste trebali da skinete Cannibale s liste , Dying Fetus ok, a nadam se da ćete skinuti i onaj Rapture što pričaš.

Što se ne havliš da su ti sa Kube (ili tako nešto) naručili disk? mhihi.gif

Sve u svemu, pred ovim bendom je velika budućnost ako ne batale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa fino je ovo!

Sad sam skinuo mp3cu i zanimljivo zvuci, mada bih voleo da cujem bolji snimak.

Planirate da snimite nesto.. reprezentativnije? icon_wink.gif

Salim se. Super, super! Samo terajte. Mozda neki put i sviramo zajedno.

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

snimak jeste malo otuzan ali je pesma dobra...U subotu opet snimamo nesto pa cu javti...

 

Mozemo jednom da sviramo zajedno pivopije.gif u kom bendu sviras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za ovaj bend.....mislim.....da nemaju retardiranog bubnjara i corpsegrinder wannabe pevaca mogli bi nesto i da ucine...a ovako mrka kapa....pisi propalo sto kaze nas narod.....

 

 

Savet: debelog prebacite na bas....proklet je svaki bend koji nema debelog basistu!!!!!

 

 

Srecno na tom snimanju....a to snimanje ce jedino uspeti ako vladi ne kazete kad i gde ce biti icon_da.gif pa tako nece moci nista da zajebe icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma povucete vi Vladu!!! Nidzo izesh mi svasta!!! Sutra cu da ti prebijem noge! I pitaj Dachu za pesmicu koju sam mu uradio! Cuces je sutra!

 

Pozdav za sve ljude i dodjite na svirke, radimo na novim jos boljim stvarima, a i demo ce valjda uskoro!!

 

DM RulZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj jel tehnicki ili brutalni death metal? Ta dva ne idu jedno sa drugim. U prevodu, za brutalni metal ti ne treba tehnika odnosno brutalnost se gubi kada se skoncentrishesh na tehniku. Sad cu da vidim ovaj klip.

 

I opet se istice iskrenost vecine posetilaca ovog foruma...

 

 

 

BEnd je super....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...