Jump to content

DaggerЅpawn


Death rider

Recommended Posts

bend ne moze da ne valja ako vlada svira u njemu!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

pozdrav iz banja luke od monumenta!

 

vlado, vlado, kad ces da dodjes vise?dragelj

Vala jes`Debeli nevalja palcu! biggrin.gif

 

Pozdrav braco!

Pozdravi i dejana(buraza vaseg drugog gitariste),ozia,Ogia i naravno Bubnjologa....

 

Poslao sam Video snimak nase svirke dejanu Tamindziji u Banjaluku,pa ti uzmi od njega.... postuj ovde koment.

 

Kad ce mo svirati u RS?

 

pozdrav dacha pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bend ne moze da ne valja ako vlada svira u njemu!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

pozdrav iz banja luke od monumenta!

 

vlado, vlado, kad ces da dodjes vise?dragelj

A kad dragelj zasvira na Dzeksonu ubi ga!!! Pozdrav za ekipu iz monumenta i za sve banjalucane!!! Ozzy dolazi u utorak! Pa cu ga iznapusavam u lice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, samo da vam temu šutnem nazad na vrh... icon_razz.gif

 

Dobro, dok čeakmo sledeću svirku, mogli biste da napišete ko sve svira u ovom bendu, od kad postojite, koje ste godište, visinu, težinu... Tako te blesave stvari za nas ženske fanove. wub.gif Šalim se, samo su imena dovoljna. biggrin.gif

 

Ja vas inače pamtim kao: Dača (pevač), OnajSKosom (jedna gitara) OnajSKapicom (druga gitara) i (the) Bubnjar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo ovako: JEBEM MATER ONOME KO MI OBRISA POSTOVE NA OVOJ TEMI!!!! PICKO JEDNA!!!!!! MAMU TI JEBEM USRANU!!!!!!

 

A sad ono zbog cega sam dosao: 'di ste ste bre degen spoun??? Nema vas 100 godina!!! Je l' Vlada jos uvek debeo??? Sta radi JocaADSL??? Pozdravite mi Nesu i korpsgrajndera!!!!

 

Ajd' uzdravlje i pozdavte sve usput!!!

 

 

 

!!!ANAL MRAVOJED!!!

 

 

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacha-vokal (ex Witch Hunt,Epidemija,Necrorectumonomicon,i josh neki...)

Nesha(Kapica icon_smile.gif-Gitara (ex Desacrate,Nothing Left)

Joca- Gitara 2 ( ex neki blek bend icon_smile.gif)

Vlada-Bubnjar (t.i.m.)

 

 

Nek joca i vlada napishu gde su svirali biggrin.gif

Ahahahaha. laugh.gif Kunem se, kad i ako vas upoznam, Nešu ima da oslovim s Neša Kapica. Vi ste mu ortaci, vi znate: da li će me previše jako udariti u lice? icon_smile.gif

Sem toga, zar Nothing Left nije HC bend? Možda sam ja to sve izmešala... icon_confused.gif

 

 

I čini mi se da Daču znam iz viđenja... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahaha. laugh.gif Kunem se, kad i ako vas upoznam, Nešu ima da oslovim s Neša Kapica. Vi ste mu ortaci, vi znate: da li će me previše jako udariti u lice? icon_smile.gif

Sem toga, zar Nothing Left nije HC bend? Možda sam ja to sve izmešala... icon_confused.gif

 

 

I čini mi se da Daču znam iz viđenja... ph34r.gif

Jeste Nothing Left je HC bend!! Dacha je mali mrav sa Novog BG-a, a Vlada(ja) svira u Thrash -HC bendu iz Mladenovca gde i zivim! Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta seres bre debeli!!! Doslo zensko na vasu temu i odma se proseravas...sram te bilo!!!

 

 

!!!ANAL MRAVOJED!!!

Marsh bre! Pitaju ljudi objasnjavam!! A ti se spremi dolazimo ja i Ognjen za koji dan i donosimo jos stvari! Ocvisti hard, spremi diskove i tako to! Donecu ti sve novo sto sam nabavio i novu ziku i mucke i jos gluposti! Vidi uzmi onaj prvi deo Otvorenih Vrata!!! Ajd pozdrav mravojedu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovaj Vlada sve stavlja nesto pre vremena...sad se ljudi pitaju verovatno (kao ja npr) sta je ovo DaggerSpawn online??!??! a to je link ka sajtu koji jos nije postavljen jeli...tako da...ne bi bilo ne sporazuma, sajt ce biti sutra ili prekosutra stavljen online i bicete blagovremeno obavesteni o tome biggrin.gif

PS. ako se ne varam imacemo neku svirku sad u aprilu valjda sa Korozy-em pa se nadam ce biti dobro zezanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od čega? ohmy.gif

 

 

Sta seres bre debeli!!! Doslo zensko na vasu temu i odma se proseravas...sram te bilo!!!

 

Auuu, pa ne vredi se zbog mene proseravati... Grozna sam... Ružna, brkata i još debela... Farmerke u životu nisam obukla... Mogu samo da nosim one muu-muu haljine a la Luis... Ma videćete na sledećoj vašoj svirci bože zdravlja... laugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...