Jump to content

DaggerЅpawn


Death rider

Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

ko sto sam ranije napisao DaggerSpawn kombinuje LIVE promo DVD

 

za sve koje zanima, mozete da cujete i downloadujete 4 live pesme na nasem profilu na myspace-u...

 

 

www.myspace.com/daggerspawnband

 

 

 

za zvuk i sliku je zaduzen ARCHSOUND

 

www.archsound.com

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

hvala LUDACE :D

 

jedna "dobra":D vest za ljubitelje brutalnog dma u sr... xexe

 

DaggerSpawn je "izdao" LIVE DvD ,,,video snimak iz Skca Beograd 2007 sa svirke sa obscurom...."WRECKING FEROSITY -LIVE" !!!!:D!!!!

 

prvi grad u kom ce izdanje biti promovisano je N.Sad (15.12) posle toga pazova,senta,bg itd...

 

 

potrudicemo se da se dvd nadje u muzickim radnjama u Bg-u i Ns-u:D

 

 

kec

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedna "dobra":D vest za ljubitelje brutalnog dma u sr...:P xexe

 

DaggerSpawn je "izdao" LIVE DvD ,,,video snimak iz Skca Beograd 2007 sa svirke sa obscurom...."WRECKING FEROSITY -LIVE" !!!!:D!!!!

 

prvi grad u kom ce izdanje biti promovisano je N.Sad (15.12) posle toga pazova,senta,bg itd...

 

 

potrudicemo se da se dvd nadje u muzickim radnjama u Bg-u i Ns-u:D

 

 

kec

 

SKICA OMOTA: PRIHVATAJU SE KONSTRUKTIVNI KOMENTARI I SUGESTIJE..

 

http://i235.photobucket.com/albums/ee25/se..._metal/kkkk.jpg

 

 

 

xxxxxxxxxxxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav!

 

pogledao sam omot. nije los, mada, mislim da ga ne treba sastaviti tj. ukombinovati nekoliko slika (a pritom lice kao da ste pokupili iz nekoliko video igrica), nego mozda uslikati (licno) neke stvari, propustiti kroz neke efekte, tako nesto... :) ali, to je moje misljenje... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav!

 

pogledao sam omot. nije los, mada, mislim da ga ne treba sastaviti tj. ukombinovati nekoliko slika (a pritom lice kao da ste pokupili iz nekoliko video igrica), nego mozda uslikati (licno) neke stvari, propustiti kroz neke efekte, tako nesto... :) ali, to je moje misljenje... :pivopije:

 

 

to je samo skica ,obradicemo ga jos,a i imamo srugih verzija ..videcemo

 

svakikonstruktivni komentar cenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice (o vezi omota),nije lose,mislim,svidja mi se kako je zamisljeno,ali realizacija je "tu-i-tamo"...neznam,da se ja pitam,probajte malo da ga "obojite" u realnije boje,dekoracije i detalji nekako da ne budu tako "fiktivne"...neznam kako drugacije da se izrazim...nije sad kao da ja pametujem ili nesto,ali bez Logo-a kad bih video omot,ne bih rekao da je to "Brutal Death" omot...ali naravno,ako se to vama svidja i tako hocete,to je jedino sto je bitno.Toliko od mene. Pozdrav !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice (o vezi omota),nije lose,mislim,svidja mi se kako je zamisljeno,ali realizacija je "tu-i-tamo"...neznam,da se ja pitam,probajte malo da ga "obojite" u realnije boje,dekoracije i detalji nekako da ne budu tako "fiktivne"...neznam kako drugacije da se izrazim...nije sad kao da ja pametujem ili nesto,ali bez Logo-a kad bih video omot,ne bih rekao da je to "Brutal Death" omot...ali naravno,ako se to vama svidja i tako hocete,to je jedino sto je bitno.Toliko od mene. Pozdrav !!!!!

 

 

fala na misljenju brate,imamo vise verzija omota u vise stilova pa cemo videti koji je najbolji..al uglavnom se slazem sa tobom:D

u svakom slucaju ce omot biti brutalan:D

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Daco brate aj vidi AKO mozete organizovati svirku u BG-u znaci ja sam ovako zamislio: DaggerSpawn + Sarcomman + Disdained posto svi mi sad imamo vrlo "sveza" nova izdanja (Sarcomman ce za koji dan izdati prvi studijski Full-Lenght !!!) pa da napravimo nesto od ovog naseg Death Metal-a...Sta ti mislis o tome? Tipa Promotivna svirka za nasa nova izdanja ili najobicnija lokalna svirka,samo da se radi nesto !!!! :D Javi mi sta mislis,pa se vidimo 15-og !!!!! Pozdrav brate !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...