Jump to content

Grim


Recommended Posts

E sinoc sam ih video na europesmi.Koja komercijala icon_smile.gif

Pesme su inace dosta cvrsce

Inace bend je iz Crne Gore iz Bara,bar mislim odnosno gitarista/vokal zivi u baru.

Inace bend ima neki album u trajanju 35 minuta,mada ona uspavanka se ne nalazi na tom izdanju izgleda da su je radili iskljucivo za europesmu.

Pa sad jel neko cuo ranije radove benda,ili sam ja jedini?

Samo znam da se vokal zove Bane,svira i gitaru.

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videla sam ih ranije, mislim da je bio snimak sa neke svirke.

 

Ova pesma sa Evrovizije mi ne deluje kao gothic metal, vise neki blagi rokic. Nista narocito. Te stare pesme nisam cula.

Znam da je pesma vise neki rock to je komercijala icon_smile.gif

Mislim vokal slusa Morbid Angel a ovamo peva zeljka icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....gitaru im je na evro pesmi svirao Veljko(duga kovrdzava crna kosa) koji je inace iz Bara.ali u bg-u studira.....inace on se valjda ukljucio u bend iskljucivo zbog montevizije zato sto su ga zvali ovi iz benda.....a sto se tice uspavanke trebala je da ima dosta tvrdji zvuk,ali morali su malo da je profenserisu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

oftopic:

khmm...pretpostavljam da si onim "...bendovima..." mislio na Amadeus bend.

 

Sta da ti kazem, osim: To nije "bend", nego BEND... bez zajebancije. Da ti ljudi sviraju muziku kakvu privatno slusaju i za koju su ziveli do pre koju godinu, nasa siromasna scena bi bila bogatija za jedan dobar rock/heavy bend. icon_da.gif Medjutim, na nasu nesrecu, ljudi su shvatili da nema 'leba od rokenrola u ovoj usranoj zemlji, pa se lepo dohvatili posla... i sad mlate pare.

Da ne ispadne da ih branim, mrzim ih - PRODANE DUSE!! violent.gif No, ovde nije tema o njima....

 

Negoli, nisam gledao TV, pa nisam ni cuo doticni bend. Zanima me gde se moze skinuti ili vec nekako cuti nesto od GRIMa?

 

EDIT:

BTW ako nije metal, sta radi na Domacoj (metal) sceni? Prebacite ga na Rock & Hard Rock.

Edited by Garrgghharrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

oftopic:

khmm...pretpostavljam da si onim "...bendovima..." mislio na Amadeus bend.

 

Sta da ti kazem, osim: To nije "bend", nego BEND... bez zajebancije. Da ti ljudi sviraju muziku kakvu privatno slusaju i za koju su ziveli do pre koju godinu, nasa siromasna scena bi bila bogatija za jedan dobar rock/heavy bend.  icon_da.gif  Medjutim, na nasu nesrecu, ljudi su shvatili da nema 'leba od rokenrola u ovoj usranoj zemlji, pa se lepo dohvatili posla... i sad mlate pare.

Da ne ispadne da ih branim, mrzim ih - PRODANE DUSE!!  violent.gif  No, ovde nije tema o njima....

 

Negoli, nisam gledao TV, pa nisam ni cuo doticni bend. Zanima me gde se moze skinuti ili vec nekako cuti nesto od GRIMa?

 

EDIT:

BTW ako nije metal, sta radi na Domacoj (metal) sceni? Prebacite ga na Rock & Hard Rock.

Oni žele da budu metal, pa su valjda zbog toga ovdje. Uostalom vokal i osnivač benda je čovjek koji sluša gothic, metal, i sve ostale primjese istog i sličnog. Nisu oni baš nešto poznati, mada postoje dugo...Možda pomenuti nije želio ništa veliko, ali šta će onda na Monteviziji pa na narednoj manifestaciji?!

Da, ne možes na osnovu toga šta ko sluša privatno suditi o tome kakav je sam bend. A da li je to na našu nesreću ili ne... tek to nema veze... Da se jeste pojavio bend koji želi da svira rock a pritom se ne gnuša da javno izvodi za narod poplarne melodije...Mislim, previše je i da se spominje ova priča u vezi sa tim "bendom"...

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontas analogiju. I jedni i drugi mogu slusaju nesto kvlt privatno, ali ako ono sto prave nije takvo onda ne treba ni da se nadju na takvom forumu...

Npr. i ja imam bend u kome jedan lik slusa rege, drugi hc, treci metallicu, a cetvrti lik death metal....a ja sam onako izmedju svega toga... a mjuz koji pravimo je skroz 10ti trip...

 

Uostalom, ja jos uvek nisam cuo bend, pa ne mogu ni da sudim... icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontas analogiju. I jedni i drugi mogu slusaju nesto kvlt privatno, ali ako ono sto prave nije takvo onda ne treba ni da se nadju na takvom forumu...

Npr. i ja imam bend u kome jedan lik slusa rege, drugi hc, treci metallicu, a cetvrti lik death metal....a ja sam onako izmedju svega toga... a mjuz koji pravimo je skroz 10ti trip...

 

Uostalom, ja jos uvek nisam cuo bend, pa ne mogu ni da sudim... icon_wink.gif

Ali ne mora nešto biti striktno samo metal i metal pa da se zna i zvanično da sviraju metal... Pored svega, jesu to. Eto ti odgovora.

Btw a što jeste off-t. baš imaš divan smisao za pisanje i sviđa mi se način na koji razlikuješ vidove muzike: "regGe, hc, METALLICA, death..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

....tako mi je bilo najlakse da razdvojim ono sto slusaju, a i (verovao ili ne) najpreciznije. Npr. pomenuti metalikaner je zaslepljen doticnim bendom vec godinama, pa sam ga zato tako okarakterisao. Rege manijak je sav u tom fazonu i misli da je Marley... Sad sigurno mislis da su u pitanju ogranicene osobe. Ne, skroz su ok ekipa i sviram s njima jer su gotivni likovi... a i uvek ima dzidze na probama icon_mrgreen.gif

 

@ _Grotesque_

Keve ti, a gde sam ja to srao po njima? Procitao sam neke komentare koji kazu da to bas i nije metal, pa sam zato konstatovao da nema logike da budu na forumu koji....bla bla bla.... u prevodu: krivi su oni koji kazu da GRIM nije metal icon_wink.gif

....otisli smo u k***c sa temom, napravili smo spor oko gluposti.

 

Anyway, hoce li biti nekih repriza tih manifestacija na TVu? Jel moze negde da se cuje ovaj bend ........mada, postepeno gubim interesovanje icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...