Jump to content

Богамбер


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Блек метал продукција о којој говориш није лоша, већ је онаква какву су ти бендови хтели да добију. Ти снимци се снимају за велике паре, па се после сређују да би звучали како на крају иу звуче.

 

upravo...

kad je blek metal u pitanju, sasvim je izlisno govoriti o nekoj produkciji, kad je sama boja zvuka jedan od najvecjih kvaliteta te muzike

te pjesme trebaju biti tacno onakve kako zvuce na plocama, kasetama i cd-ovima i ljudi koji su ih pravili su bili svjesni toga

jednostavno je nemogucje odvojiti "pjesmu" od "produkcije"

to obicno nije slucaj u ostalim metal zanrovima

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Моја љубав је бука и брзина icon_rockdevil.gif

u mojim venama tece krv metalnaa u mom tijelu je snaga nebeskaaa ja postajem speed metal manijak metalac.gifmhihi.gif

 

elem ljudi jebla vas produkcija, cuj glupi textovi ..ovo je prije svega dobra zajebancija

 

u Sa je bila svirka nedavno, ok podavno haha mart et, za wc-fest (wreckingcrew, overkill any1?)

oderali su momacki icon_mrgreen.gif a svirali su i speed metal manijaka icon_mrgreen.gif

koja shutka bila awwwwwwww

 

user posted image

u začaranom krugu vrljike iz pakla mrak obuze čopor seljaka,

čudan obred na po Bocka poče, stotinjak seljaka i vrljike dvVvjee! ( ( ( o ) ) )

 

enivej, za UFF2 budu svirali sa BOMBARDERom Kontrom KRVi USUDom STONEom

awiii can't wait, trešina samo takwa, goodnighttodie \../

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAd smo vec kod parodija, sad nabasah na 2 albuma benda TANKWART ... to neodoljivo podseca na TANKARD, zato sto to jeste TANKARD, samo sto je ovo projekat neke Thrash Metal zajebancije .. jedva cekam da cujem, a omoti ce reci sve:

 

user posted image

 

user posted image

 

laugh.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Hehehe...momci su ludi 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Bogamber

Dajte ljudi uozbiljite se... Ove pjesme su napravljene i snimljene za dva dana. Vi ovde raspravljate o produkciji i sl. Ovo je ipak samo zajebancija...

 

Evo i nova adresa Bogambera - www.bogamber.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која је то легенда из бенда благоизволела појавити се на овом скромном форуму? Је ли то Неле или Сухи? Трећег нема, хехехе. Ко год да је, добродошао!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сумњаш у мене? Већ скоро пет година сам модератор овог форума.

 

Него, ко вам је у постави за живе свирке? Је ли екипа из ToxicDeath-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAd smo vec kod parodija, sad nabasah na 2 albuma benda TANKWART ... to neodoljivo podseca na TANKARD, zato sto to jeste TANKARD, samo sto je ovo projekat neke Thrash Metal zajebancije .. jedva cekam da cujem, a omoti ce reci sve

Tanze Samba mit Mir...icon_smile.gif

Inace sajt kod mene ne radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

BOGAMBER poceli ste i to slusati ja sam mislio to nije izaslo vas granica bosne hehe,odlican thrash bas pravo zajebantski,eto jbg izdali su i drugi cd po imenu nevjerovanje totalno zlo,samo nisam ga uspio nabavit iako sam bio u bosni na godisnjem,a s tom ekipom se vazda vidjam!!!jbg volio bi da u TUZLU dovedem KUGU pa da napravimo pravi under THRASH teferic!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prije jedno mjesec dva,moze se narucit preko neleta

 

Novi album Bogambera je konacno u prodaji:

 

nevjerovanje-front.jpg

 

13 hitova + intervju!

cijena 10KM

Distributeri javite se,

evo napravili su i gayspace :bigblue: ,mogu se nove stvari poslusati,pravi thrash degenek na bosanski nacin,a samo da kazem da je suhi vokal,za mene KVLTNA licnost na toj nekoj metal "sceni",lik nije ni sekunde normalan...samo kad cujes tekstove sve ce ti biti jasno :twisted:

 

http://www.myspace.com/bogamber

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Читао сам текстове на првом, оно је сулудије од СМФ-а. Али, насловна страна првог албума је била урнебесна! Знам и Сухија, упознали смо се 2002. у Сарајеву кад сам ишао да гледам Kreator и Destruction. Човек је био понео дрес немачке фудбалске репрезентацие да му се испотписују.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh da da ima i onaj kreatorov dvd,i jedan dio sa fanovima,i negdje su naletili na tuzlanske metalce sa neletom i ostalom bagrom,gdje nele sere kako su oni old schoolhehehe u hrvatskoj je to bilo cini mi se!!!!ma nis moram gledat da sad dobijem sedmicu godisnjeg u maju da se ide na ovaj legacy fest,morat ce mo i suhog povest da vidi bend svoje mladosti :lol: UNLEASHED :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...