Jump to content

Recommended Posts

LINK

 

Gothic bend sa prelepim zvukom, tekstovima, i Karavadjovom slikom na pocetnoj stranici sajta icon_biggrin.gif

 

Otkrila sam ih pre nekog vremena, ali nazalost od njih imam samo cetiri pesme koje su mogle da se skinu sa sajta (sada mogu samo tri) ali sa sajta njihovog izdavaca mogu da se naruche albumi, pa planiram da uradim i to u skorije vreme...

 

Od tri pesme koje mogu da se nadju na sajtu, preporucujem Medusa i The Cliff Of Suicide, dok The Land Beyond nije bas toliko dobra, ali je i ona ok...

 

Inace sam njihovu pevachicu Alesandru sam videla na nekom sajtu koji je nesto kao indeks gothic metal pevachica, bila je tamo uz Liv, Martinu, Tarju, Floor i ostale... icon_confused.gif

 

Dakle, ako ste skinuli neku pesmu, kako vam se cini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

LINK

 

Gothic bend sa prelepim zvukom, tekstovima, i Karavadjovom slikom na pocetnoj stranici sajta icon_biggrin.gif

 

Otkrila sam ih pre nekog vremena, ali nazalost od njih imam samo cetiri pesme koje su mogle da se skinu sa sajta (sada mogu samo tri) ali sa sajta njihovog izdavaca mogu da se naruche albumi, pa planiram da uradim i to u skorije vreme...

 

Od tri pesme koje mogu da se nadju na sajtu, preporucujem Medusa i The Cliff Of Suicide, dok The Land Beyond nije bas toliko dobra, ali je i ona ok...

 

Inace sam njihovu pevachicu Alesandru sam videla na nekom sajtu koji je nesto kao indeks gothic metal pevachica, bila je tamo uz Liv, Martinu, Tarju, Floor i ostale... icon_confused.gif

 

Dakle, ako ste skinuli neku pesmu, kako vam se cini?

Mislim nije lose, samo je za moj ukus suvise uradjeno namenski ne bi li bilo gothic.

Ono, sta reci kad neko da ime albumu Cliffs of Suicide? Ima malo uticaja Dead Can Dance, a moj favorit je pesma “Under the Dock Leaves”. Ko voli muziku koja vuce na

neo-klasiku trebal obi da preslusa. BTW, ni malo veze nemaju sa gothic metalom

tako da je stavljanje Alessande na neki goth metal sajt bas i nema nekog smisla

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Bojane, Bojane, od kad to pises imena bendova "po Vuku"?

(bila sam, ne pitaj me ni kako ni zasto, u sobi klinca koji je na zidu napisao Gorgoroth po Vuku - dakle GORGOROT, a kad sam mu skrenula paznju na to, izjavio je da "nije stigao da napise i H")

Uostalom, zasto ne Gothica?

 

Zasto ih uopste porediti sa Dead Can Dance na taj nacin koji je pre suprotstavljanje...?

Mislim da je bezveze porediti bend za koji je cuo skoro svako ko je u bilo kakvom alternativnom tripu, sa bendom za koji ne znaju ni svi gothi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...