Jump to content

Odium Inc.


Guest is_kogas

Recommended Posts

Guest is_kogas

odium inc. - mislim da su ipak momci i devojka zasluzili da posle takve sinocne svirke budu pomenuti!!! definitivno zasluzuju mesto na ovom forumu!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema shta razvaljivanje totalno, samo nek tako momci (i devojka) nastave, bice neshto vece!!!U NS-u i u ZR su jednostavno ubili, demo zvuchi ok, ali pored takvog bubnjara ne bih nikada kucao bubanj na kompu...Svaka chast celom bendu!!!

 

Totalni respect!

Edited by Hungry Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da se pridruzim bandi worshipovalaca icon_rockdevil.gif I samo da ispravim Wolfa, DEVOJKA (i momci)! Em sto je devojka, em sto nosi ceo bend nenormalnom energijom. To sam vec pisao na temi za koncert, pa da se ne ponavljam...

Demo sam dobio, i preslusao. Nije lose, mada trebalo bi josh poraditi na aranzmanima, tako da ONO sto je na svirci izadje i na snimku. Sto znachi (po meni), vishe groova i odredjenijeg ritma (da ne ode u thrash sa kucanjima) i mnogo vishe Romaninih deonica i poigravanja na tu temu (tipa efekti,brejkovi,ludilo...). Znam da je to teshko prelomiti kad bend tek pochinje i kad bi svi da se dokazu, ali pored takvog frontmena(frontmenke) potrebno je samo odrzati chvrstu ritmichku osnovu pozadi.

Sve u svemu, samo napred i radite icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U principu ne slusam death metal,ali ono sto su sinoc odradili je bilo odlicno,svaka cast za Crystal Mountain,kao sto sam rekao Romani,ta pesma se cesto izvodi,ali je ne izvodi svako kvalitetno icon_da.gif

 

Nisam gledao ceo nastup sinoc,ali ono sto sam video je bilo jako kvalitetno i siguran sam da ce se bend probiti! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Svaka cast Romani! icon_da.gif

Sumnjam da pola muskog sveta moze da joj parira. laugh.gif

nema shta Romana radi posao vrhunski.....

 

Ali ljudi, stvarno nemojte da zaboravite na ostale chlanove ovog mladog, prevezbanog kvalitetnog benda...

 

ko ih je gledao uzivo, znaju o chemu govorim...

 

Poz za Odium Inc.!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to neshto na moj rachun?

samo kompliment.. mnooooooooooooooooooogo fina majca icon_da.gif

jos ja gledam ma daj nemoguce da je to nas(srpski) odium inc. al kad sam malo bolje razmislila shvatih da ne postoji nijedan drugi icon_smile.gif bilo bi fino kad bi se neko iz odiuma licno oglasio ovde..da se lepo obratim-o ljudima icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...