Jump to content

Odium Inc.


Guest is_kogas

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Pozdrav svima!!!

 

Od nedavno je dostupan nov materijal pod nazivom Multimedia DVD Promo 2007 koji u sebi sadrzi:

Prvi STUDIJSKI demo zapis, nedavno snimljen (proslog meseca), sa 2 starije (Odium i Blessed in Hypocrisy) i jednom novijom (Oblivion) pesmom, 5 live (audio) pesama sa koncerta u SKC- u u Beogradu, fotografije sa svih koncerata, tekstove pesama, biografiju benda, 5 live (video) pesama sa dva koncerta (nekoliko pesama sa koncerta u Zrenjaninu 2006. a nekoliko sa koncerta na Exit festivalu 2007. u Novom Sadu), i na kraju... nalazi se jedan specijal na pomenutom DVD- u.. a to je MONTIRAN VIDEO SPOT ZA PESMU ODIUM!!!!!

 

Pozivamo sve zainteresovane za ovaj DVD, da se jave i ostave postansku adresu kako bi im u najkracem roku BESPLATNO isti poslali!!! Najbrzi ce uspeti da dobiju booklet, koji je inace limitiran!!!!

 

Hvala svima na podrsci!

 

Adrese mozete ostaviti i na [email protected]

Edited by Zlobog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav matori!!!!!!!!!!!

Jao jebiga izvini u frci sam duze vreme... a i nemam net mesecima pa se shtekam kod druga!!!

Kako ste vi?

Ajde poslacu ti nov DVD odiuma koji sadrzi, izmedjuostalog, nov demo snimljen u studiu i spot za jednu pesmu!@!!

Uradio sam recenziju za Nocturne, samo nisam znao da ste ime izmenili!!!

Pozdravi ekipu!!!

Pozdrav i sve najbolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najava za svirku!!!

 

Zrenjanin 11.08.2007. Kulturni centar zrenjanina

ZROK FESTIVAL

Nastupa:

- Odium Inc.- melodic Death metal/ Zrenjanin

!!!!ULAZ SLOBODAN!!!!

Vidimo se!!!

 

p.s. na svirci ce biti dostupan DVD materijal koji ce se deliti I majice po ceni od 400 dinara!!!

 

POZDRAV SVIMA!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,uspeo sam da se izborim za jedan primerak DVD-a na exitu,ali ili sam ja retardiran ili doticni malo baguje... Jel imao jos neko problema s DVD-jem???

 

BTW Odlican bend,dodjite u BG uskoro cekamo vas!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!!

E ovako...za pokretanje tog autorun- a potrebne su odredjene pervormanse shto se tiche moci racunara!!

Ako je to u pitanju, mozesh sve fajlove pokrenuti iz explorera ili total comandera!!!

Mozesh takodje ceo DVD prekopirati na hard disk, jer ce hard mnogo brze chitati od DVD rom- a!!!

E sad, sasvim je moguce da DVD nije dobro narezan, i u tom sluchaju poshalji mi svoju poshtansku adresu pa cemo ti poslati drugi!!!

Sve najbolje i hvala ti za poziv, uskoro cemo svirati u Beogradu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma dobra svirka,sve pohvale,odlicno izvodjenje "Crystal Mountain" kojom se nebi ni Chuck Schuldiner stideo(da je ziv naravno),ocekivano najbolja reakcija na pesmi "Odium",veoma dobre impresije sa ove svirke.

 

 

 

PS:Hvala na DVD-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!!!!

U vezi DVD multimedia!!!

S obzirom da je bio koncert na EXiT- u i u Zrenjaninu, sacekali smo malo da obogatimo video snimcima DVD, uz to, uradili smo bolju post produkciju novog demoa pa zato malo kasnimo!!!

Najkasnije do srede, tj. prekosutra shaljemo sve diskove!!!

izvinjavamo se zbog kashnjenja, ali obecavam da je ovako DVD mnogo zanimljiviji!!!

Pozdrav!!!

 

_______________________________

 

Hvala svim ljudima koji su prisustvovali na koncertu u Zrenjaninu!!!

Velika nam je cast da je nashu svirku posetilo 300 ljudi!!!!!!

Hvala vam najvishe!!!

 

Pozdrav ekipi iz Kovacice!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...