Jump to content

The Lostprophets


Recommended Posts

Ovu temu nisam snimio.Muzika kakva definitivno fali ovom prostoru. Naravno,najupecatljiviji je vokal,koji pomalo lici na Petton(FNM) fazon,ponekad cak i malo gay,ali u svakom slucaju kvalitetan i zanimljiv. Buduci da su momci tipicne skejtercine,neki bi pomislili da je i muzika takva,ali tu definitivno ima svakakvih pravaca i emocija (ko je slusao balade,zna o cemu pricam). Dakle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam šta ovaj bend radi ovde? icon_confused.gif . Treba da je na nu metal forumu icon_da.gif

Obaožavam ovaj bend. Žao mi je što imaju samo 2 albuma i brine me iskreno što nikako dea urade taj treći.... Fake sound of progress je nešto najbolje što sam čula! Ne znam koja je pesma bolja od koje al bi ipak izdvojila Kobrakai, 5 is a 4 letter word, A thousand apologies..... Ma su VRH! S prvog volim Make a move, We still kill the old way.... Obožavam ih!!!! icon_biggrin.gif . Kad se vide druge pesme Shinobi ispade najlošija icon_smile.gif . Imam sve njohove spotove, lajvove i 2 intervjua i savršeno zvuče i uživo! Da mogu ad ih ocenim od 1-10 dala bi im 9+ icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shinobi Vs Dragon Ninja - sjajna pesma i spot...

cesto pustim kad sam bas dobro raspolozen

Haha, to sam i ja mislila dok nisam čula ostale pesme icon_smile.gif

Odslušaj ceo Fake Sound... pa ćeš da vidiš da sam u pravu icon_da.gif

 

And she told me to leave uopšte nije balada!!! To što je malo laganija ne znači da to jeste. Balade su im: Heelo again wub.gif , Still laughing... Ovo ostalo i nisu baš.

Ma ne znam, meni su nešto nalik nu metalu. Tipa - Kobrakai je prava nu metal pesmica musik20.gif , Make a move isto... Hiću samo da kažem da ništa manje nisu nu metal od ostalih. Vokal uopšte nije gay. Jako je karakterističan i savršeno se uklapa u muziku... Ne bih rekla su po šablonu kao ostali bendovi. Razlikuju se i to doooooostaaaaa od svih ostalih.....

Ma ja ih bukvalno obožavam. Mnogo su dobri..... musik19.gifmusik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali tu definitivno ima svakakvih pravaca i emocija (ko je slusao balade,zna o cemu pricam). Dakle?

Hmm, razmishljao sam par puta koje njihove pesme se mogu nazvati klasichnim baladama... Barem ja ne mogu (ili ne umem) da odredim najbolje...

Slazem se za "Still Laughing", i da dodam "Sway" i "Gothic" (oko koga imam jednu nedoumicu: Natasha iznad je navela pesmu "hello again" koja ima identichne stihove! icon_confused.gif Da li ja imam pogreshno zapisan naziv pesme ili pesma ima dva naziva, s' obzirom da su stihovi identichni?? )...

 

Shto se tiche njihovih pesama, prosto se odushevljavam sa "For Sure", "Last Train Home", "Ode To Summer", "Lately" musik20.gif

 

Stihovi pesama su extra - mada meni deluju malo konfuzno i nedovrsheno, to mi se bash i svidja, mogu ih tumachiti na 100 nachina, zavisno od raspolozenja 233.gif

Uglavnom mi odgovaraju za vadjenje iz bedaka ili kanalisanje besa...

 

I josh samo jedno pitanje: poshto sam ranije nashao njihove obrade dve pesme: "View to Kill" i "Cry Me a River", da li zna neko jesu li obradili josh neku pesmu??

 

P.S. gay vokal - NHF evotigana.gif

Kapiram da bi gay vokal bio neki izfeminizirani, zar ne?

Ovaj ne zvuchi nimalo... Barem ne meni icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušaj informaciju od pravog fana iz prve ruke icon_cool.gif :

 

- imašp pogrešne nazive pesama definitivno

- nisu više ništa obrađivali

- naravno da vokal nije gay, vokal je fantastičan i niko nema ni sličan tako da ovi što pričaju da je gay mogu slasno da ga pop*** evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Pesama?

Pa, samo je jedna u pitanju, jer na Net-u nalazim iste stihove i pod nazivom "Gothic" i pod "Hello Again"... S' obzirom da sam je skinuo sa lepo iskucanim id3 tagovima, chudi me i dalje da bi neko omashio naziv... Svejedno, ochigledno je promenjen...

 

I jedno pitanje: koliko pesama uopshte imaju iza sebe? Videh da na ova dva albuma ima ukupno 22 pesme (a jedno 5 mi fali), dok sam ranije, sa p2p programom skinuo 32 numere (ne rachunajuci live, acoustic, rmx verzije)... Poshto nisu sve na albumima, zanima me - ima li neko predstavu koliko ih uopshte ima?? icon_confused.gif

Edited by Silent/Strategy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako jeeeeeeeeeee icon_biggrin.gif

Odlične pesme! Odslušaj i druge! Carske su! Daću ti i ostale spotove i lajvove, vrh su!!!!!! icon_rockdevil.gifmusik20.gif

 

 

p.s. sto se smejes u smajliju? pesma je vrhunska i nije smesna icon_evil.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa,kada bi opet dolazila metallica,i to sa prophetsima kao predgrupom,ja bih dosao samo zbog predgrupe icon_biggrin.gif

Ja sam to i planirao, ali na vreme sam saznao da ne dolaze pa nisam bacio pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...