Jump to content

The Lostprophets


Recommended Posts

He,he,he.. Nabavio sam novi album "Liberation Transmission". I ko ga bude preslusao,shvatice zasto ova tema ne treba da bude nu-metal delu.Novi album je MNOGO blazi od ranijih albuma.Dobro,na svakom albumu bude po nekoliko laganijih pesmica ali uvek im ravnotezu prave agresivnije i tvrdje pesme .Znaci ovde ima i skate-punka,i emo-rocka i popa,ali nu-metala nema ni u najavi.Cak me muzika u nekim delovima podseca na Franc-Ferdinand.

 

Naravno,nista od ovoga ne znaci da je album los.Naprotiv,album je odlican,bez obzira sto su pesme malo laganije.Tu je idalje njihov prepoznativ fazon,totalno su svoji,i naravno genijalni Ian-ov glas...

 

Dobro,za ocekivati je bilo da ce vremenom prophets-i ublaziti svoju muziku,ali drago mi je da su idalje kreativni.Novi album je super.

 

Nego,da li je neko slusao "Holographic Mirror"? Tu se nalaze i neke obrade i remiksi starih pesama ali ima i novih.Zvanicno,oni imaju tri studijska albuma,ali i "Holographic" se moze okarakterisati kao album. Ili ona zajebancija na spanskom "para todas las putas celosas"? i to mu dodje kao neki mini album ili je to mozda neki side-projekat? Uglavnom,zanimljivo je da tu prophetsi dosta flertuju sa rap-core muzikom.Taj neki fazon...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Oni su strava bend....najjače pesme meni su We Are Godzilla You Are Japan ...Kobrakai...Start Something...Make a Move...A Town Called Hypocrisy....Everybodys Screaming...i naravno Shinobi Vs. Dragon Ninja

 

Ma da kažem da su sve dobre...ali

ipak su mi bili bolji pre nego sad...Ovaj Liberation Transmission mi je onako...samo nekoliko pesama mi se baš sviđaju...Malo su im ovi noviji spotovi shit....pogotovo za A Town Called Hypocrisy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

E skorije sam ih izvalio, preslušao sam prva dva albuma i oba su odlična, treći ću tek da nabavim.

 

Čudo kako ovako hitičan i zanimljiv bend leži ispod radara, stvarno imaju mega potencijal za komercijalan uspeh ...

 

Ima Nu momenata i to odlično uklopljenih, ali baza zike im je više u nekom brit/alternativni rok zvuku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se jedino prvi album svideo. ima bas ok pesama... bas ok fazon... ali to je sve... ovo novije mi je totalno bezveze...

 

btw, ne mogu da verujem da i dalje ima ljudi koji koriste izraz "new metal"... tesko cemo mi u EU :);):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Ко јуче се сећам тог музичког блока на Метрополису, пустили су њих, Drowning Pool и сличне бендове. Ишао сам у основну школу. Ко што рече Вук, превише 20-годишњакиња. Лик је тотални шмекер, нашетао се манекенки тај више него све модне писте у Милану. Очигледно је полудео под старе дане. Ајде ове од 16-17 година што је наватавао, није страшно, оне су га саме звале, али оно што сам прочитао.. Тешка болест.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...