Jump to content

Rage


Elldamar

Recommended Posts

Види ти то, неки ће људи још почети да слушају добру музиук захваљујући овом фестивалу.

 

 

Hoces reci da ja trenutno ne slusam dobru muziku? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem mladih metal naraštaja je nezainteresovanost i ograničenost, a nadasve lenjost

To stoji.

Ja recimo uvek volim da saznam za neke manje poznate ali odlične bendove, pogotova one iz 80tih sto su imali svega par albuma.

Klinci koji vole "Power" metal ložana bendove nikada neće voleti old school thrash bendove.

a isti će najverovatinje kroz par godina prestati da slušaju metal i o tome će govoriti kao o fazi u odrastanju.

Lenjost je najgora.

 

Hoces reci da ja trenutno ne slusam dobru muziku? :mhihi:

Već ti odgovoriše.

Ja ne znam šta sve slušaaš ali ovaj Happy Metal bend (da ne upotrebljavam grđi izraz) sa tvog avatara baš ne ostavlja najbolji utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već ti odgovoriše.

Ja ne znam šta sve slušaaš ali ovaj Happy Metal bend (da ne upotrebljavam grđi izraz) sa tvog avatara baš ne ostavlja najbolji utisak.

 

Dobro...

Mislim, znam da se ukusi razlikuju, s toga volim da cujem sta i drugi kazu.

Ne ostavlja dobar utisak na tebe i ostale, jer je ovo heavy metal tema, ja sam tamo navela power, i drzim se njih, ali ja se ne drzim striktno njih... Volim da cujem kako i ostale stvari zvuce, i ne mora da znaci da mi se nece dopasti...

Npr, isto sam navela da ne volim death, a dopao mi se Septic Flesh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko spomenu medley varijantu na kraju, bila je izvrsna, setih se da Rage jednostavno ZNAJU kako treba praviti medli varijante, recimo ja nikada ne mogu da se dovoljno naslušam medlija na 10 Years in Rage albumu - "THE BLOW IN A ROW", kakva razbijačina! E sad, voleo bih da je u medliju bilo i Solitary Man-a barem, ali i ovako spektakularan završetak sa Long Hard Road je bio priceless!!!!

Carevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, ја ћу да прокометаришем. Мрзим медлије из једног простог разлгоа. У њима се углавном налазе добре песме, које су захваљујући концепту медлија скраћене; песме које бих, да бенд уради како треба, боље били чути у целини. Мислим последњи рефрен од целе 'Don't Fear The Winter'... иди бегај!

 

s koje nije bilo ni takve potrebe da skrecemo!

Чика модератор покренуо (донекле), чика модератор исправи. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je onaj medley bez veze. U stvari dobar je dok ne počne Don't Fear the Winter, а od nje samo ostavili refren i to da bi bilo pevanja. Bilo bi super da su je odsvirali celu i s njom završili. Mada, mislim da im je sviranje te pesme više dosadilo, pa su ostavili samo taj deo zbog fanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, у том случају су могли да промене, па да свирају 'Death In The Afternoon' или 'Supersonic Hydromatic'. Сјајне песме, а питај курца кад су их последњи пут свирали и да ли су уопште.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, у том случају су могли да промене, па да свирају 'Death In The Afternoon' или 'Supersonic Hydromatic'. Сјајне песме, а питај курца кад су их последњи пут свирали и да ли су уопште.

 

Ma da, sve je to lepo, ali na prvom svom koncertu u Srbiji (or elsewhere) moraš svirati hitove. Stoga i takav track list. Što se meni čini da Don't fear the... počeše od neke strofe, a ne refrena...

 

Uglavnom, ono s medleyima, hteo sam da kažem da oni lepo leže OVOM bendu, naročito kad je tu kanonada rifova kao što je to slučaj sa The blow in a row, a u manjoj meri sa ovim medlijem od pre neku noć. Inače, i meni medliji nisu nešto pos, kad se radi o drugim bendovima. Ali, jbg, Rage je guilty pleasure!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slusam nocas malo Carved in stone i evociram uspomene na svirku... Jedan od retkih bendova koji zvuci jace uzivo nego na snimku! Moraju se negde uhvatiti solo, definitivno. Ali izgleda da su svuda potcenjeni, nije samo kod nas (doduse, kod nas je publika poslovicno retardirana), citam neki izvestaj iz Finske, Rage + Freedom Call gledalo 150 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

German power metallers RAGE have revealed the details of their new EP, "Gib Dich nie auf", which will contain German version of the songs "Never Give Up" and "Full Moon" as well as two bonus tracks, one brand new song and a video clip.

 

"Gib Dich nie auf" track listing:

 

01. Gib Dich nie auf (German version of "Never Give Up")

02. Vollmond (German version of "Full Moon")

03. Never Give Up

04. Terrified (taken from the album "Nuclear Blast Allstars - Into The Light")

05. Lord Of The Flies (orchestral version)

06. Home (new song)

 

+ enhanced video clip "Refuge" (recorded live at Wacken Open Air 2007)

 

"Gib Dich nie auf" will be released on January 1 as a box set including RAGE's latest album, "Carved In Stone". The EP will also be available separately via Nuclear Blast mailorder.

 

3022376460_bcd6c1ea95_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma slushaj novi !

Mene je skroz oduvao!!

Znachi,jeste malo mekshi od recimo Sound-a ili Ghosta,ali mi se mnooooogo svidja....znachi totalno sam odlepio kada sam chuo!

 

U PRAVU SI BOLAN, SKROZ NASKROZ!!! JA NE DA SAM ODLEPILA VEĆ SU MI NA SAMOM VRHU MUZČKE SCENE!!! SAMO OVI SELJOSI U BGU (ČAST IZUZECIMA) NISU NIKAD ČULI ZA BEND..A KAO SVI SU NEKI BAJNI METALCI...A KAD MI JE JEDAN DEČKIĆ 1985TO GODIŠTE REKO DA ON NE SLUŠA TE NOVOPEČENE METALCE I DA IM JE VOKAL SLAB, E TAD MI SE STVARNO SVE SMUČILO..NEMAJU BRE LJUDI POJMA ŠTA JE KVALITET DA TI KAEM JA!!!!! :evotigana:

Edited by jarancaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шваба, садашњи бубњар Андре Хилгерс. Терана је и даље плаћеник разних бендова, а био нам је саде у посети с Тарјом...

Белфегоре питај Тарју (Сале, лудаче) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...