Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Pa neslusam ih, ali ona MTV-Unplugged svirka otkida! biggrin.gifa:

Mislis na "An evening with Bon Jovi: Keep The Faith" iz 1992? Ja sam taj koncert gledao par puta na TV Politici, dok ga nisam nabavio na Video CD-ovima.

Inace, moj omiljeni Bon Jovi Live nastup.

Da, taj(nisam mogao da se setim naslova).Mislim, nije bas bio unplugged... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas i nemam sta da ti ponudim kao pomoc (jedino disk sa kompletnim opusom u mp3-u i stvari koje sam skidao sa interneta - a koje verovatno i sam imas), ali ako je to sto sam otvorio ovu temu pomoglo da se dogovoris sa 'Blondie" eto i to je nesto, pa srecno!

 

Kada sajt bude gotov a ti nam postavi link ovde negde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas i nemam sta da ti ponudim kao pomoc (jedino disk sa kompletnim opusom u mp3-u i stvari koje sam skidao sa interneta - a koje verovatno  i sam imas), ali ako je to sto sam otvorio ovu temu pomoglo da se dogovoris sa 'Blondie\" eto i to je nesto, pa srecno!

 

Kada sajt bude gotov a ti nam postavi link ovde negde...

Da, imam taj kompletan opus sa svim txt-ovima i naravno kompletnom diskografijom. U savkom slucaju hvala. :wink:

 

Izgleda da je to sudibina.... tacnije ti si otvorio ovaj thread odavno, i on je tu stajao, ali ja nisam znao za YUMETAL.NET... a nacin na koji sam saznao za njega je krajnje cudan: na jednom drugom forumu je jedan covek postovao sliku svog desktopa, pri cemu je imao otvoren prozor YUMETAL.NET-a (minimiziran). laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ostavio je veoma veliki trag u mom zivotu. Ranije je bio mnogo bolji, ali sta ces. Coveku su vaznije pare.

Zasto svi, ali apsolutno svi, misle da je BON JOVI jedan covek?? To je grupa, bend, sastav, ne moze JON BON JOVI (na koga svi vi mislite kada se spomene grupa Bon Jovi) sam da radi sve, i da peva, i da svira bubanj, i da drnda klavijaturu i da svira solo, pratecu/akusticnu gitaru... to ne moze ni jedan covek, pa ni on. tongue.gif

Malo razjasnjenje:

Jon jeste glavni u celom bendu, on pise vecinu textova (bar je ranijih godina to radio), pravi kontakte (menadzer), ugovara, pregovara...

ali nikako ne treba zanemariti i ostale clanove benda bez kojih ne bi bilo nista od cele grupe, zaista, svaka im cast kako znaju uvezbano da sviraju!

 

Pozdrav.

 

P.S. Zvanicni domen je otvoren, vrlo uksoro i ceo fan sajt bi trebalo da bude online, URL je: www.bonjovi.co.yu 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorbo, izvinjavam se. To je vise ljudi, ali navika mi je da kazem on.

Covek se zove Jon Bon Jovi, a grupa je Bon Jovi => po zvucnosti mi nekako dodje da je jedan covek. Ne sekiraj se ti molim te, znam da ih je vise

I nadam se da me neces ispravljati da mu to nije pravo ime. Znam da nije, ali ne znam pravo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorbo, izvinjavam se. To je vise ljudi, ali navika mi je da kazem on.

Covek se zove Jon Bon Jovi, a grupa je Bon Jovi => po zvucnosti mi nekako dodje da je jedan covek. Ne sekiraj se ti molim te, znam da ih je vise

I nadam se da me neces ispravljati da mu to nije pravo ime. Znam da nije, ali ne znam pravo biggrin.gif

Zato ja znam: John Francis Bongiovi Junior iliti samo John Bongiovi

8)

I ja se izvinjavam, ta poruka nije bila upucena konkretno tebi, vec svima koji misle na pomenuti nacin. biggrin.gifa:

NHF!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne moze jedan covek? A Lenny Kravitz?

 

Da ne pricam o Bobby McFerrinu koji "peva sve instrumente"...

Mozda Lenny zna da svira sve instumente, ali nisam ja na to mislio. Hteo sam da kazem da jedan covek ne moze sve to da radi u isto vreme, znaci i da peva i da svira sve ostalo, jednom recju da bude ceo bend. Posto tako ispada na gore navedenom primeru grupe, gde vecina misli da je to single person.

BTW, i Jon zna da svira klavir, elek. pratecu gitaru, akutsicnu, a chak je u ranim tinejdzerskim godinama krenuo da uci bubanj, pa se kasnije preorjentisao na gitaru.

:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je na BK bila emisija o Bon Joviju! Jel` neko mozda to snimio? Placam posteno ako neko ima taj snimak, pliissss!!! Moji gledali utakmicu, nisu mi dali da privirim, tako sam samo malo kuznula o cemu se radi... sad.gif

Imam ja dosta onih snimaka na videu, ali nije to to... HOCU SVE!!!!!!! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

JEDNO JE SIGURNO. TESKO GA JE SVARITI!

Na koga mislis sad ???

Posto se ovde pljuje po Manowaru pa rekoh il na njih mislis ili na Bon Jovi-a ?

Ako mislis na Manowar then that's your opinon and i respect that. Ali ako mislis na BJ onda nemam sta da ti kazem jer nisam ga nikad gotivio ali ga ne pljujem opet. U stvari pljujem ga kad hocu da iznerviram jednu osobu koja ne moze da se probudi a da ne pomisli na BJ. smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa vako! Ja volim Bon Jovija, on ce za mene uvijek biti cool dasa, jebac bez premca, ali nemo` da mi neko takne u Manowar, od toga se osipam!!!! :twisted:

A da se drogiraju svi oni, to je istina, mada me zaboli dupe. Interesuje me muzika i naravno njihovo dupe, kad smo vec kod toga! tongue.gifbiggrin.gif

 

A za tebe specijalno Viteze:

Ja se ujutro budim bez Bon Jovija, `ladno i super, ali u posljednje dvije godine nije proslo jutro a da nisam pomislila na nekog drugog tipa koji takodje ne podnosi B.J. a izgleda ni mene vise... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...