Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

cene karata za BJ........ajd nek mi neko kaze da li je ovo moguce!?!?

 

<a href="http://www.ticketsolutions.com/liveinvento...?EventID=634254" target="_blank">http://www.ticketsolutions.com/liveinvento...?EventID=634254</a>

 

 

jebem ti ceo zivot......prvi red 2000 dolara......boze...... :violent:

Ticketswest,Ticketmaster?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je standard cena za USA... ako si clan fan cluba imas popust valjda za 150 evra imas onaj Golden Circle... :da:

 

U EUropi cena za stajanje je oko 65e. Valjda parter, znaci mozes da se proguras ako uspes cak do prvog 'Golden Circle"-a.

 

A tesko da ce doci u BG na ovoj turneji, ne dolaze cak ni u Francusku ili Italiju... jedva se nakanili da svrate i do Barselone... jbg... nece oni u sirotinjske zemlje tj. niko ovde nije lud da pukne pare da ih dovede a da im dodje 10.000 ljudi, i to svi iz okolnih zemalja da se nakupe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za septembar BG? :)

 

Paklena da li znas da ove turneje ne dolaze cak ni u Francusku ili Italiju? Barcelona ce jedva da se uglavi, o kom onda mi Beogradu pricamo? Jedino ako su se smorili po EU da vrsljaju svake godine pa resili malo da se osveze sa nama ili nekom slicnom... Pa u Pragu nikada nisu bili... pesimista sam za BG i uopste ovaj nas Balkan crni region. Dovoljno da cuju bice rata opet i cao cak im je i Austrija rizicna koliko je blizu ratnog zarista :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam citao u Blicu pre koju godinu neki odlomak intervjua sa JBJ gde je rekao kako je njegova velika zelja oduvek bila da svira u Beogradu, ali svaki put je MILOSEVIC stopirao dovodjenje benda. kao to su zapadni umetnici i sl. Tako da... sve je moguce.

 

Ali ne verujem da ce skoro doci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaobilaze i Svedsku na ovoj turneji a sviraju ja mislim u okolnim zemljama. Gospon Jon ocito nije zadovoljan prodajom zadnjeg albuma ovdje pa ignorise i stare fanove. Posto je on danas obicni biznismen cisto sumnjam da ce doci u zemlje gdje je slaba prodaja albuma. A meni se nesto i ne gledaju nakon ovog zadnjeg albuma (i jos par prilicno losih prije njega). Zadnje sto je licilo na album je Crush.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze...kako se svi prave pametni i analiziraju situaciju i znaju kako se bukiraju bendovi...AJD OLADITE...ja sam vam rekla zato sto iz prilicno pouzdanih izvora znam, ugovor je potpisan pre nekih mesec dana, a sta ce se desiti do septembra ko zna...mozda Mr.Bon Jovi postane i guverner New Jerseya...

Iskreno gledala sam neki dvd sa koncertom iz 2002 (cini mi se) i bio je OCAJ...Jon falsira, smesan mu je nastup na bini...tako da...QUE SERA SERA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jon Bon Jovi je na jednoj od prethodnih turneja sam izjavio da zaobilazi Svedsku jer se aktuelni album slabo prodavao. To je rekao za najveci svedski rock magazin. A bukiranje bendova i nije neka nauka. Ti im platis njihovu cijenu i oni dodju. Tvoj problem je hoces li vratiti ulozenu lovu. Ali veci bendovi imaju i neke dodatne stvari na koje misle, kao reputacija itd. Zna se desiti da bend kao Stonsi ili Aerosmith sviraju za grupicu bogatih bankara koji plate za privatne proslave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm, kad se setim da sam slusao Crush sa dozom rezerve... a sada mi je album otkidakis... vidim i ostalima koji ga svrstavaju u best of BJ albuma... isto i za Bounce... pa onda HAND itd :) Kako vreme prolazi ono staro ispada uvek bolje od novog... :P Za koju godinu i Lost Highway ce biti zakon :D

 

A nije bas da sam JBJ odlucuje o tome gde ce da sviraju, i ako mogu Stonsi da sviraju po zemljama kao sto je Srbija gde piraterija cveta moze i jedan BJ... kinta je najvaznija, ako moze da se rasproda stadion - zasto da ne. Ko jos na planeti za 2h svirke zaradjuje toliku lovu... a jos da gledaju i prodaju albuma (i to poslednjeg) je nonsens... tako da magazini svasta pisu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...