Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest AmidamaruMaster

a neshto ga nikada nisam slushala...

 

ona pesma "You give love a bad name"

Atreyu je uadio savrsheno tu pesmu....

 

msm ono...nije j emogao uraditi bolje...ali vishe mi se swidja njihova verzija...

 

a shto se B.J. tiche, dobra e pesma It's my life...i Livin' on a prayer..

mozhda su to i neke osnovne pesme....

 

moja kewa ih voli...lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ko kaze da je Ic maj lajf valjao.... nema argumente :) BTW, Wild is the wind je pesma sa albuma New Jersey (1988. godina) :)

 

Mislim preskocio si Keep the faith album, These days.... a tamo je sve bilo mnogooo bolje od ic maj lajf. Dakle kudis ih zbog komercijale, a navodis najkomercijalniju pesmu kao primer dobre pesme :) Mnogi najvise poznaju bend zbog power rock balade "Always" sa Crossroad albuma iz 1994. Dakle nisu 90-te bile bas tako lose za bend...

 

 

@ AmidamaruMaster : kolko' vise, bj nije jedan covek vec bend.... iako se ribice vlaze na dzona najvise, ali sustina prica je da je on samo jedan covek a ne ceo bend. Takodje, poslusaj barem ceo best of bilo kog benda pre nego sto dajes ocenu, prijateljski savet. Ic maj lajf i Prayer su slicni jedino po delu lirske konotacije (to znaju samo tr00 fanovi) i po upotrebi Talk box-a.

 

Najbolje dodji na svirku cover benda kalkuta 19.10. u dangubu :D

Edited by Archibald Reiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti odgovara My life, pesma iz 2000. godine?! (doduse napisana je koju god ranije).

 

Jos jednom, 90-ih je bilo sjajnih pesama... da ne kazem albuma. Da li si preslusao Keep The Faith (1992) album? Ili These Days 1995? Ako nisi poslusaj, nema razloga da ti se to ne svidi ako ti se svidja do 90-te.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma gde, vidis da se neki ne slazu ... 90-te sux... It's my life rules, kao i Runaway sa pocetka karijere :da:

 

Uglavnom ljudi dodjite sutra u Dangubu na tribute koncert Kalkute pa da cujete i stare i nove pesme... ljudi prze preko dva sata zive svirke, kad vec nismo imali srece da ovu turneju dodju u Srbiju da barem cujemo sjajan tribute bend :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom, 90-ih je bilo sjajnih pesama... da ne kazem albuma. Da li si preslusao Keep The Faith (1992) album? Ili These Days 1995?

Keep The Faith je jos i OK album,al' These Days... :ph34r: ...posle ovih ostalih (predhodnih) albuma... :uhoh:

 

...pocetak propasti Bon Jovi-a :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest _ĐaVoL!cA_

ma oni su po meni odlicna grupa i zaista su im sve pesme ok!meni se sa novog albuma dopadaju samo Have A Nice Day i Who Said You Can't Go Home!ostale su mi bzv

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Lost Highway mi je sav nikakav. Omiljeni albumi - pa ono, klasika :) Slippery when wet, Have a Nice Day, mozda i Captain Crash & ... , Keep the Faith svakako.

 

Omiljena pesma - I'd Die for You. Podseca me na staru ljubav, sta da kazem :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...