Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Nedelja 29.novembar - Tribute to Bon Jovi - Calcutta

 

Bend koji je oduševio na ovogodišnjem Beer Festu treći put nastupa u Dangubi. Vrhunska svirka za sve koji vole Bon Jovi. Bend je nastao 1995, a brojnim nastupima, najviše po beogradskim klubovima, stekao je brojne obožavatelje zahvaljujući neposrednom odnosu sa publikom, neverovatnom zvuku i energiju koju šalje sa bine. Svirka počinje u 22.30 časova, cena ulaznice je 200 dinara.

 

:pivopije::opusteno::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je vr'.... samo nije bilo bas puno ljudi, valjda zbog one skorasnje svirke u Festu pa su mnogi tamo isli nisu sada... :confused:

 

inace nekima je bilo odlicno, a nekima vise od toga zbog malo vise :pivopije::rolleyes::mhihi::spava::icon_ne: i na kraju: :mrtav::puke:

 

 

p.s. jesam lepo reko' da nece poceti pre 23h, a ono poceli tek u 23:30 :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Za Multimediu znam, mada mi izadje malo skupo. Moracu da proverim u Merkatoru ovih dana ;)

Inace trejdovao sam se sa ortakom pa dobio Keep The Faith :pivopije:

 

 

A da pogledas u Trijumviratu(njegoseva ulica,mislim da je na sledecoj raskrsnici od one radnje Mile Dragic),tu je inace svojevremeno radio Pera Dzo, i ima jedna radnja kod doma omladine u prolazu dole.Mamuti i IPS-ovi su fensi sranja,imaju samo najnovije i najpoznatije,za ostalo nisu ni culi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 mart u Las Vegasu... 100 krvnih americkih dolara dadoh za kartu.. plus dok platim avion.... just to see Jon shake it..

au bre. pa jel to neka standardna cena tamo ili si uzela neka bolja mesta...?

 

 

A da pogledas u Trijumviratu(njegoseva ulica,mislim da je na sledecoj raskrsnici od one radnje Mile Dragic),tu je inace svojevremeno radio Pera Dzo, i ima jedna radnja kod doma omladine u prolazu dole.Mamuti i IPS-ovi su fensi sranja,imaju samo najnovije i najpoznatije,za ostalo nisu ni culi.

hvala na informaciji bacicu pogled :pivopije:

inace keep the faith koji sam nabavio je original izdanje iz 1992, a ne ono bzv reizdanje. mi hepiiiii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da. Ok je reizdanje u sustini, ali knjizica kod reizdanja nema nista drugo osim tekstova pesama. Mogli su malo vise da se potrude :) Plus ovde ima ona bonus pesma , a mislim da toga kod reizdanja nema

 

Da nemas mozda i Starting All Over Again kao bonus?

Da,reizdanje ima 12 pesama,kao i originalni album,dok su neki internacionalni cd-ovi imali bonus,ili Save A Prayer ili ovu drugu,ili obe pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

au bre. pa jel to neka standardna cena tamo ili si uzela neka bolja mesta...?

 

ma srednja zalost.

trebala bi da su OKEJ mjesta.. ali jebes to kad ljudi daju po par hiljada dolara da bi imali bas dobra mjesta.

one najjeftinije karte se rasprodale.. sad ove od 120 dolara mozes da nadjes, ali moras da kupis u paru.. katastrofa.

 

bitno, ja sam se obezbjedila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Vidim, ljudi, pljujete The Circle!

Meni se licno svideo i mislim da je ovo njihov najbolji album u deceniji. Steta sto je Jonov glas tako oslabio pa onda ne mogu da napravi malo tvrdji zvuk jer ne bi mogao on to da isprati, ali ovako je isto dobro! Tekstovi su fenomenalni, u stilu The Bossa (koji je Jonov idol)! When We Were Beautiful i Learn To Love su odlicne pesme.

P. S. Imam jednu zamerku na album, a to je - PA STO DADOSE SAMBORI ONAKO MALO PROSTORA??? Kad je covek onakav zmaj, a ti mu dajes da svira samo solaze to 15 sekundi, nesto s tobom nije u redu. Pogotovo kad za tih 15 sekundi odsvira takvu przenicu da prosto hoces da cujes jos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...