Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Jok, nije to Sweet :ne:

Oni su hard rock. U NEKOM LUDILU su uvrsteni i u Hair Metal- degenericni izmisljeni pravac kraja `80 da bi se u metal na silu utrpali svi popularni bendovi. Ali to, vid`lo metala nije.

 

Sweet, Hair i Glam metal nije metal vec Hard rock ili rock.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim Diamond Ring i gotovo. tongue.gif

Ima text kao neka svadbarska pesma. Nemojte sad da me napadnete, Bon Jovi obozavam, ali jednostavno mi je ova pesma nekako bez sarma 8)

Pa evo ja se bas ovih dana osecam u tom fazonu, diamond ring, gonna tell a world I'm your only man...... 8)

Tako da txt ipak ima svoju primenu. biggrin.gifa:

 

A druga je stvar sto je bez sarma..... Mada to je vec subjektivno.

 

Sta je zanimljivo za ovu pesmu, da su kod nas dosta uzimali gitarski solo za reklame na radiju.... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim Diamond Ring i gotovo. tongue.gif

Ima text kao neka svadbarska pesma. Nemojte sad da me napadnete, Bon Jovi obozavam, ali jednostavno mi je ova pesma nekako bez sarma 8)

Pa evo ja se bas ovih dana osecam u tom fazonu, diamond ring, gonna tell a world I'm your only man...... 8)

Tako da txt ipak ima svoju primenu. biggrin.gifa:

 

A druga je stvar sto je bez sarma..... Mada to je vec subjektivno.

 

Sta je zanimljivo za ovu pesmu, da su kod nas dosta uzimali gitarski solo za reklame na radiju.... biggrin.gif

Pre nego sto sam videla tvoj post htela sam da povucem ono sto sam rekla, juce mi je ova pesma tako lepo legla biggrin.gif

 

Zaista ima svoju primenu biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta kazete za My guitar lies bleeding in my arms? Odlicna pesma... sa TD albuma.  :da:

Pesma je super, ali mislim da bi vise legla Richiu da je peva, Jon izgubi glas u delu "I can`t write a love song..." cak i na snimku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta kazete za My guitar lies bleeding in my arms? Odlicna pesma... sa TD albuma.  :da:

Pesma je super, ali mislim da bi vise legla Richiu da je peva, Jon izgubi glas u delu "I can`t write a love song..." cak i na snimku.

 

ej! a meni se bas svidja taj dio! vise kao neki jecaj, ne kao gubljenje glasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

svuda po gradu nalazi se ovo :

http://www.angelfire.com/alt/korisnici/Tru...ute_to_BJ-1.jpg

http://www.angelfire.com/alt/korisnici/Tri...ute_to_BJ-2.jpg

 

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

BILA SAM DANAS DO KST-a, NAZALOST POSTO JE BILO PRE PODNE INFORMACIJE SU BILE NEDOSTUPNE, ALI SPECIJALNI GOSTI SU:

ultrazvuk & Dehumanizer

:?: :?: :?:

 

ja vam pojma nemam koji su ovi , a jos manje sta sviraju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

svuda po gradu nalazi se ovo :

http://www.angelfire.com/alt/korisnici/Tru...ute_to_BJ-1.jpg

http://www.angelfire.com/alt/korisnici/Tri...ute_to_BJ-2.jpg

 

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

BILA SAM DANAS DO KST-a, NAZALOST POSTO JE BILO PRE PODNE INFORMACIJE SU BILE NEDOSTUPNE, ALI SPECIJALNI GOSTI SU:

ultrazvuk & Dehumanizer

:?: :?: :?:

 

ja vam pojma nemam koji su ovi , a jos manje sta sviraju.....

 

A al' su uklopili plakat.. Bounce pozadi a napred Crossroad faza. laugh.gif Neki poznavaoci nema sta! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gif

U ovim trenucima postoji ona stara dobra izreka koja glasi:'E-JEBI-GA-SAD'...

 

ma ozbiljno... imam na kaseti dio snimka konferencije za stampu iz moskve, plus dio nastupa... sa puno nekih zanimljivih detalja (kao recimo onaj kad richi polupijan govori kako mu je cinderella omiljeni bend! smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...