Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Dry County je jedna od mojih omiljenih pesama, ali mislim da nije hiticna* zbog toga sto ja suvise dugacka.

 

Inace, jedan od mojih omiljenih textova je Janie, don`t take your love to town. I didn`t fight this hard to walk away- savrseno biggrin.gifa:

-------------------------------------------------------------------------------------

 

*- Potencijalni veliki hit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da kazem da se u globalu slazem da pesma koja nije balada ne treba da traje duze od tri i po minuta da ne bi udavila.

Ima izuzetaka ali zaista ne vidim car u ponavljanju da bi se nabudzilo 5,00 minutaze.

Medjutim Bon Jovi ima pesme koje po meni uopste ne guse i ako su duze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ajde sada.. Bas me zanima da li vam se iskreno dopada taj \"stari\" Bon Jovi.. i koliko.  

 

Koji albumi, pesme, sta vas vezuje za tu muziku/period..  :da:

Za mene je vec Keep the Faith osetno losiji- to jest drugaciji. Poslednji album koji mi se svideo (i malo) je These Days. Sve posle njega uopste nije po mom ukusu.

 

Omiljeni album Bon Jovi mi je New Jersey- za mene je to PRAVI Bon Jovi, ne novi ili stari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sada.. Bas me zanima da li vam se iskreno dopada taj "stari" Bon Jovi.. i koliko.

 

Koji albumi, pesme, sta vas vezuje za tu muziku/period.. biggrin.gifa:

Za mene je vec Keep the Faith osetno losiji- to jest drugaciji. Poslednji album koji mi se svideo (i malo) je These Days. Sve posle njega uopste nije po mom ukusu.

 

Omiljeni album Bon Jovi mi je New Jersey- za mene je to PRAVI Bon Jovi, ne novi ili stari

 

Hm, cudno da ti se NJ vise dopada od legendarnog SWW. Po mnogim kriticarima najbolji BJ album, kao i jedan od najboljih albuma 80-ih uopste.. biggrin.gifa:

 

@Dusan S: Nemoguce da nisi cuo It's my life sa Crush albuma iz 2000. to je do jaja popularna pesma. Cak su je i fenseri zgotivili.. :wink:

 

BTW, dobra ti je ona pesma I know you, stvarno mi se dopada.. Samo ako bi izbacio onu elektroniku na pocetku... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey ljudi onaj tread o Tread o It's not left it's The right place je trebao da bude u okviru BJ odeljka, ali mi je greskom iskliznuo, dodje nesto kao Slippery When Wet wink.giftongue.gif

 

evo upravo u rukama drzim CD sa bonus DVD-jem !!!!!

CD je uradjen u elegantnoj crnoj boji,bas je sexy :mrgreen:

jos ga nisam ubacila u player...ali posto pritisnem disconnect that's the first thing on my mind

 

Marija, nadam se da ce te ti i tvoj brat uspeti da nabavite Japanca wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam Wanted dead or alive (video spot na VH1 tacnije).

Sta reci.. To nije ona pesma. Svakako da postoji odredjeni period adaptacije, ali mislim da su se zeznuli u racunu, i da se skoro nikome nece dopasti da cuje na primer svoju omiljenu pesmu potpuno izmenjenu.. Ljudi ne vole promene. Pogotovu ne tako drasticne..

 

Taman kad treba da krene neka rokacina, solo, oni saseku kao da se neko igrao na kompu :?

 

Sta da kazem... spot je svakako dobar, vraca stare uspomene.. na stadione, koncerte.. itd. Ali pesma.. Oni su u pravom smisu reci promenili "core" elemente.. :roll:

Ono kad taman krene neka zestina, ocekujes neki solo, kad ono prekinu ga.. Blago receno cudno.. :ne:

Znaci ne dopada mi se to sto sam cuo.. Ako je i ceo album takav.. ohmy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozajmila sam album juce ali me mrzi da ga preslusam. Mislim da je sranje. Nemam nikakav dokaz koji bi potkrepio ovu tvrdnju ali cvrsto verujem da je sranje.

 

A i ne mogu da ga preslusam zato sto bi znacilo da moram da prekinem da slusam Poison, a to ne dolazi u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Axl se navodno iznervirao kada su mu prisle neke uspaljene devojcice i trazile autogram misleci da je on JBJ, pa je rekao da Bongiovi moze da mu ga glaba. :mrgreen:

 

A Slash se tu nakakio. Naravno da BJ nisu HM, mozda Hair (nekada davno), ali Rock jesu.

 

Pa nije to za Axla bilo bas tako....batice bio je on dovoljno poznat da ga prepoznaju i te devojcice i njihove babe i mama.....prica je zapravo bila da ga je neki novinar posle koncerta isprozivao tipa "....Axl se samo ocajnicki trudi da bude Bon Jovi" i tu ga je ovaj isprepucao i reko to cuveno "moze on mene malo da povuce" i u potpunosti se slazem sa ovom njegovom izjavom

Bon Jovi jesu rock, ali neki pop rock......................jer kad pustis njihov album svaka deseta pesma roka a izmedju su balade. Gunsi su pravi Rock n' Roll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...