Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

sve je izvesniji dolazak :pivopije:

 

"Bon Džovi" u julu na Ušću

 

SVE su veće šanse da Beograd bude jedna od stanica na evropskom delu turneje američkih rokera "Bon Džovi", koja počinje 22. maja iz Nemačke. Četvorka iz Nju Džerzija - Džon Bon Džovi, Riči Sambora, Tiko Tores i Dejvid Brajan na svetskoj turneji predstavlja svoj deseti studijski album "Izgubljeni autoput" i obeležava četvrt veka rada. Menadžment "Bon Džovija", koji su do sada prodali više od 120 miliona albuma, prihvatio je predugovor po kome bi grupa trebalo da svira u Beogradu 11. jula i to, najverovatnije, na Ušću. Iako njihov honorar iznosi milion evra po koncertu, za Beograd im je, kako saznajemo iz pouzdanih izvora, ponuđeno 200.000 evra više, čime su porasle šanse da prvi put vidimo i čujemo "Bon Džovija" u Srbiji.

 

 

:da::pivopije:

 

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php...atum=2008-02-05

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mojne na exit opet jebote

 

aj sad svi na glasanje:

 

http://www.votenumber1.com/vote1rockbandever.html

 

Naravno za BJ Iako realno po zasluzi Beatlesi moraju da prodju dalje, mozda i Queen pre nego BJ.

 

dvoumio sam se izmedju BJ-a i queena ali ipak glasah za BJa :)

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer su WS bili vec i ex organizator je izjavio da je pravilo da se bend nikada ne dovodi ponovo... isto i za WASP, dzaba smo molili al' nece pa nece, rizik je veliki kazu :)

 

A u Srbiji je bolje biti po defaultu pesimista manje patis onda a samo se prijatno iznenadis ako kojim slucajem opet dodju :da:

 

I zbog BL... kontaju organizatori - eto vam idite tamo ne treba vam bar viza za RS. :)

 

 

Za BJ i dalje nista novo izgleda. All we can do is just sit and wait.

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

e Nemanja, izvini druze ali smaras s tom pesimistickom pricom.. stalno neki kurac kuku pomagaj , ajoj ko ce u srbiju niko nas ne voli, ma mi smo najgori balbla.. i sta? skoro sve bendove si vidio koje si zelio i evo red je na Bon Jovija, i Boze zdravlja prvo a onda sve ostalo..

 

mislim, napravi listu bendova/muzicara koji su bili samo za posljednju godinu dana - MALO LI JE? i opet neke zalbe.. mislim znam da nije savrseno, ali aj malo zajebi s tim pesimizmom, tome apsolutno nema mjesta..

eno ga Chris Rea nastupa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji pesimisam, pa ovde sam bio bas tr00 optimista :) Kolizija sa exitom ce se resiti lakse nego druge 'kolizije'.

 

A za BJ je kruzila prica da dolaze samo u zemlje gde se dobro prodao novi album. Pa jbg kako onda verovati da ce doci po prvi put na Balkan kada ne idu vise ni u Francusku, Italiju i ostale pun dzavo para zemlje.

 

Ali ocigledno nema pravila, doci ce sigurno negde okolko ako ne u BG.... Budimpesta, Zagreb, Sofija... doesn't matter. :da:

 

Ako ne bude nista od cele price eto mene u Amsterdamu :da: Mozda i u Liepzieg-u :da: "Sta ja cucam ovaj bombon citav dan..." :)

 

I bet it's warm in California

I think it's time to hit the road

I just might call that band of gypsies

Go searching for our pot of gold

 

Seems like lately there's a whole lot of leavin' goin' on... :pivopije:

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

BEOGRADSKI koncert američkih rokera "Bon Džovi", koji bi trebalo da se održi 11. jula na Ušću, neizvestan je baš kao i nastavak evropskog dela njihove turneje "Izgubljeni autoput". Naime, evropska turneja Džona Bona Džovija i njegovih drugara počinje 22. maja u Nemačkoj, a završava se 28. juna u Londonu. Tog dana "Bon Džovi" bi trebalo da održe drugi koncert na "Tvikenhem" stadionu. Planirano je da posle toga nastave turneju po jugoistočnoj Evropi i sviraju u Beogradu, Bukureštu, Sofiji, Atini i Istanbulu. Iako je ugovor za beogradski koncert potpisan, izvođač nije potvrdio da će posle Engleske nastaviti turneju. Imajući u vidu da rok zvezde finale evropske turneje po pravilu zakazuju u Engleskoj, beogradski koncert u ovom trenutku "visi u vazduhu".

 

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php...atum=2008-02-29

 

:glare::seronja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...