Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Bas nisam fan reizdanja.

 

Jes' ono, ali uz ovo dobijas i bonus pjesmice: "Dogra's Empire (version 1993)", "Volani o pomoc (live at Brno 1998, with Dr. Fe - vocals and Big Boss - drums)", "Upaleni (Live at Praha 2004)", "7 ljutih gusara (Live at ostrava 2003)". :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je moguće naći, samo je pitanje cene :da:

 

Evo ja danas odjebah lika koji mi je nudio prvi Belphegor EP iz 1993. za 60€. Pre neki mesec sam ga mogao dobiti za 40, ali se nije imalo. Sad pregovaramo za Devil's Path original digipack iz 1996. Videćemo šta će biti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece samo kada slusam battles in the North, jebem mu mater osetis kako ti ladnoca siba po obrazima.

bas tako,a nemoramo ni spominjati pure holocaust ili at the hearth of winter.bas sam pustio pre neki dan i dark endless po ko zna koji put i kada se andreas prodere na pocetku still fuckin' dead-a svaki put se najezim.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ja nesto malo. Jbm li ga, neki black/doom sa jakim rifovima i nekro produkcijom, samo mi vokal nikako ne lezi - neki cudno isproducirani (ili mozda otpevani? :)) growl...

 

Nego, ja sam u onoj prici o pocecima BM-a skroz zaboravio da je moj omiljeni black bend izdao album daleko pre '92:

 

Rotting+Christ+-+Passage+To+Arcturo+-+Front.jpg

 

:da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se i ovako reci:

bathory_1.jpg

 

Nista, samo da reknem da se za mene BM nije rodio u Norveskoj.

 

I da bacim jos jednu kosku za razgovor - svi vodeci BM bendovi danasnjice tipa Watain, Secrets of the moon, Nachtmystium... izjavljuju da ne slusaju danasnje BM bendove jer nisu na nivou starih kultova, sta velite na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da bacim jos jednu kosku za razgovor - svi vodeci BM bendovi danasnjice tipa Watain, Secrets of the moon, Nachtmystium... izjavljuju da ne slusaju danasnje BM bendove jer nisu na nivou starih kultova, sta velite na to?

 

Hahaha, na taj nacin ispada da se svi medjusobno iskljucuju, kao one reklame za deterdzent. :) Pa to je upravo ona retorika "Ne, mi nemamo nikakve veze sa ovim sto se danas radi (primecujete kako to automatski vrlo elegantno povlaci i otklanjanje od trendova? ;)), mi radimo stvari na stari nacin, bitch, bitch, bitch..." Njah. Jedu govna, najprostije receno. A cim odu na turneju sa nekim od tih "drugih" bendova pricace kako su oni super i sta ti ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...