Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Vidim ja da si ti "opsednut sa mnom". :haha: Vlad Tepes je kultan bend, najjednostavnije receno, rame uz rame sa Belketre-om, Mutiilation-om i drugim kultovima iz Francuske. A, kazes da ih "gledas" - jesi li ti njih uopste slusao ili si samo bacio link naslepo, kao na Avangardi? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne , ti si prvi poceo da me quotujes i stalkerujes :)

 

Slusao sam black metal , duze vreme. I ima par bendova koje gotivim.

 

A inache Immortal ima prvi demo iz 1989 godine i barem su nesto postigli u zivotu.

 

I nisi mi odgovorio zasto je Vlad kult ? Sta su postigli sem bend sa najvise demo albuma za 6 godina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, kuku... :haha:

 

Aj' ovako:

 

Njihov split sa Belketre-om nazvan "March To The Black Holocaust" predstavlja jedan od najlegendarnijih splitova ikad, uostalom, samo pogledaj recenzije za isti i moralo bi da ti bude jasno:

http://www.metal-archives.com/review.php?id=44733

 

I kakve jebene veze ima da li su snimali demose ili albume, pa primera radi Mayhem je postao kultan bend jos mnogo pre no sto su izdali album. Uostalom, valjda ce jos neko hteti da se prikljuci diskusiji pa ces videti, ovo nije nikakvo moje misljenje (posto nisam neki njihov fan) nego suva cinjenica - Vlad Tepes je kultni bend.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , stvarno. Meni su obrisali svaki hejterski post na gej temi , ama svaki u roku od 20 sekundi.

 

Prvo sam mislio da je Talvi kretencina i jako me nervirao na pocetku , sada je ok .

 

 

Josh uvek mi na zivce idu @Denny , @Suicide_Pony mi svaki 2. dan proverava profil , ne znam zasto. Uvek se nadje neka budala ovde.

 

Ja ovde dodjem samo da gubim vreme kada se smaram kuci na poslu.

 

A da sam ovde vec 10 godina imao bi 10 cireva na zeludcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle jedno 10 puta kada mi je pony pogledao profil pitam ga

 

sto mi ti gledas profil svaki 2. dan ?

 

Te ce on na to :

 

^Suicide_Pony^

Yesterday, 10:15 to ce ostati nerasvetljeno.

Edited by Ziltoid.need.finest.coffee
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di ste picani? Pa i na ovoj temi ima rasprave. Mrzi me da čitam sve, samo ću da žacnem na par mesta. :mrgreen:

 

Norveški pokret se ismeva zato što je previše bio orijentisan ka estetici i tom nekom generalnom hejtu, a kada pitaš nekoga da taj hejt uobliči u neki smislen stav, teško da dobiješ suvisao odgovor. Jebi ga, tu scenu su ipak stvorili (u ono vreme) klinci, koliko god muzika sama po sebi bila dobra.

Sad znaš zašto corpse paint u black metalu.

 

Sve su to masni goticari koji procitaju 2 teksta o satanizmu, nesto o vjesticarstvu, onda se prime na harija potera i sl. Cak i polovinu old skul blekera zabolje za okultizam...

 

A po čemu su blekeri različiti? Oni kao pročitaju više knjiga? How yes no. Vide da se u 2 teksta pominje @Satana, pa odmah misle kako su satanisti.

 

E, da, jos nesto: bilo bi zanimljivo znati sta bi bilo da su svi ti ljudi koji su pocetkom devedesetih stvorili BM imali danasnju produkciju i muzicko umece, tj. koliko bi se njih ipak opredelilo za onakvu muziku kakvu su stvarali tada. Jer, ipak, jedan deo cele te slike je neizbezno bio u vezi sa njihovim tadasnjim muzickim mogucnostima i zvukom koji su mogli da priuste. A da su imali veci izbor... Pa, interesantno bi bilo videti kako bi se tada kretale stvari.

Black metal je i propao kada su naučili da sviraju.

 

Druga slika sadrzi srz black metala.

pyzamspermies.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...