Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Ti i koja armija ? oh , samo ti ! :) Navataj josh par blekera da te podrzi u ovome i verovacu ti :P

 

подржавам. свако ко пита "зашто је Влад Цепеш култ?" треба добро да се замисли, и видеће да глупље питање не може да се постави.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si uvek dobrodosao. :D

Ali sam nešto nervozan i raspoložen da svima pokažem kolika su mi virtuelna muda. :mhihi:

 

Edit: Jaroslave, znam ko si. Video sam te sa belom majicom na USS 1. Pozeru, ima da te raskrinkam.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

подржавам. свако ко пита "зашто је Влад Цепеш култ?" треба добро да се замисли, и видеће да глупље питање не може да се постави.

 

Tačno. Vlad Tepes je kult zato što ima gomilu limitiranih demo snimaka, koji su zahvaljujući tome dostupni samo iskrenim retardima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, broj mog indeksa je 070616. Prosto sam morao to da vam prenesem. Neverovatno da već dve godine pišem taj broj svuda i da mi je tek danas upalo u oči da mi je lični broj indeksa jebeno 616.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam sinoc u dahu Terrorizerov secret history of BM broj, zaista zanimljivo stivo, 96 strana istorije zanra.

Minusi su zanemarivanje nekih bendova, onih ultra originalnih hordi koje nisu mogle da se ukalupe nigde. Kapiram ja sve, ali da se bendovi kao Samael, Blasphemy i Rotting christ samo usputno pominju... ne valja to. DsO je pomenuta isto kao wannabe bend, sto je cisto sranje jer je SMRC nesto najjace sa Francuske scene, daleko bitnije od bendova kao Seth. I ja bih bacio jos veci fokus na izjave muzicara umesto na pricu novinara ali OK. Lista je definitivno bezveze, umesto sto su neki bendovi zastupljeni sa vise izdanja trebalo je po meni biti jedan bend - jedan album, ovako fale neka krucijalna imena opet.

Ali sve u svemu - zaista super odradjeno, moram negde kupiti za kolekciju ako naletim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...