Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Drugari,ako vam je do dobrog Viking/Pagan bma nabavite obavezno bend FALKENBACH,bilo koji album jer svaki je zlato!Moje najtoplije preporuke idu i na MOONSORROW - Verisaaket,najbolji njihov album,pagan sa velikom dozom blacka,neverovatna atmosfera kakva se zaista retko cuje,11/10.Preporucio bih jos za ovo javljanje i prva 2 HADES albuma - Again shall be i Dawn of the Dying Sun

jebote moonsorrow i falchenbach su tako dobri bendovi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh..sad videh da ni ne postoje vise.

Evo njihovog sajta-LINK

 

A evo sta kazu momci iz Battered:

 

The bands inspiration comes from a wide variety of sources, from Slayer, Kreator, Pantera, and Slipknot, to the more hardcore/punk side of JR Ewing and Refused and everything between. The lyrics are honest and direct, revolving around the everyday struggles, hardships and questions we all face, as well as the urge to overcome them and be all that we can be. Battered is not about depression and defeat, but the drive that makes you rise above it! Battered, bruised, but stronger than ever

 

bogami, velika promena..na moju zalost. no.gif

Pa oni su prestali sa Einherjerom bash zato shto vishe nisu hteli da sviraju takvu muziku..

 

E sad, ja sam Battered demo slushao i ono je odlichan(dodushe neshto sproiji, ali zarazan) thrash..album videcu kakav je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga... icon_smile.gif

Stavrno ne kapiram taj bend.Mislim OK su,mogu da ih slusam,ali klavijature su toliko u prvom planu da mi to veooma smeta.Nemam ja nista protiv melodicnosti,ali jebem mu mater - sto je mnogo mnogo je.

 

Nego...NOKTURNAL MORTUM - Weltanschauung!E to je dobar paganski metal! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga... icon_smile.gif

Stavrno ne kapiram taj bend.Mislim OK su,mogu da ih slusam,ali klavijature su toliko u prvom planu da mi to veooma smeta.Nemam ja nista protiv melodicnosti,ali jebem mu mater - sto je mnogo mnogo je.

 

Nego...NOKTURNAL MORTUM - Weltanschauung!E to je dobar paganski metal! icon_rockdevil.gif

Ja ih imam vec par godina i tek nedavno su poceli da mi se svidjaju. icon_smile.gif

Mada imam samo Battle Magic..bas mi se svidja to sto su klavijature u prvom planu.Zajebane melodije nema sta. icon_smile.gifmusik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha..koji baja. icon_da.gif

 

Sta kazete za Abyssos?

Upravo preslusavam album " Together We Summon the Dark ".

 

Jbt, ispada da nista drugo ne radim sem sto preslusavam albume i sedim za yum-om.. ph34r.gifmusik20.gif

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...