Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Jel slusa neko ovde Ragnarok?

 

Na njihovom sajtu mozete skinuti video:

 

RAGNAROK has recorded a video for the titletrack of Blackdoor Miracle. It's a live video recorded at the Maanefestivalen in Norway on June 11th, 2005. It's a professional recorded video which is edited and produced by Kristian Kjelsberg

 

http://www.ragnarokhorde.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene Korpiklaani i Hin Onde, i to samo par pesama.

Preporucujem Arkona - ruski melo pagan metal sa clean i black vokalima, onako je zanimljivo. Novi Falkenbach nisam preslusavao nesto mnogo, zvuci dosta slicno ko ostali...nije da se bunim.

Mislim da nikad nisam cuo Imp. Nazarene, haha. Verovatno mi nikad nije ni doslo pod ruku.

Kod mene je vise neki opusteni rock ovih dana...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporucujem Arkona - ruski melo pagan metal sa clean i black vokalima, onako je zanimljivo. Novi Falkenbach nisam preslusavao nesto mnogo, zvuci dosta slicno ko ostali...nije da se bunim.

Mislim da nikad nisam cuo Imp. Nazarene, haha. Verovatno mi nikad nije ni doslo pod ruku.

Meni je bolja poljska ARKONA - sirovi Black,ta ruska mi nije nesto

 

FALKENBACH - Normalno da lici na ostale kad je pola pesama stare ponovo odsvirane

 

...ljudi,jel vi samo slusate te paganske bendove?Nemam nista protiv,ali daj malo agresije,jebiga...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shambless??

Cuo neko za ovaj one man projekat iz Bugarske??Cuo sam da je jako dobro..kao neki atmospheric metal sa cudnim instrumentima.. a lik navodno peva na nekom izmisljenom vilenjackom jeziku.I veruje da je inkarnacija starih vilenjaka..za muziku sam cuo znaci dobra..

icon_confused.gif

 

EDIT:

 

I kad cete vec jednom da prebacite ovu temu da bude vazna? icon_smile.gif

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam vaša pinovana tema icon_razz.gif

 

Što se sajta tiče, ne mogu da verujem da je Emperor tek 5-ti a MC 48-ti icon_confused.gif

Nepojmiljivo mi je da je Arch Enemy ispred MC-a no.gif

5 bambija za Tebe!

 

Ta lista je naravno neka nezvanicna..bla bla..

E Natasha,kako si uspela da ukucas toliki signature kad je limitirano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta lista je naravno neka nezvanicna..bla bla..

E Natasha,kako si uspela da ukucas toliki signature kad je limitirano?

Hehe, modovi nemaju limit za potpis icon_razz.gifmhihi.gif

 

Lista je nezvanična ali i čudna. Po meni je nelogično da bendovi tipa Cradle, Therion, Bodomi i slično budu ispred Satyricona.... icon_uhoh.gif

Respect ljudima koji to vole, ali mora da se zna ko je bio prvi (što bi rekao Gru ph34r.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Varg, a što je Gorgoroth među prvih BM bendova ikada?!? Ništa loše, samo me zanima... Mislim, ja sam prva išla na njih kad su bili ovde i slušam ih ali šta su oni to maestaralno uradili? Po meni je npr. DB postigao neuporedivo više od Gorgorotha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Varg, a što je Gorgoroth među prvih BM bendova ikada?!? Ništa loše, samo me zanima... Mislim, ja sam prva išla na njih kad su bili ovde i slušam ih ali šta su oni to maestaralno uradili? Po meni je npr. DB postigao neuporedivo više od Gorgorotha.

Ostali su tr00. icon_wink.gif

 

Ozbiljno, Dimmu mi nikada nije bio suvise interesantan, pa cak i u ranijoj fazi..mozda mi je sad cak i bolji, kada su se malo iskomercijalizovali!tu je Simen pa su mi cool!

 

Kad 'ocu da cujem krljanje, odvrnem gorgoroth i to njihov demo! icon_rockdevil.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ja nešto ne volim to krljanje. Od krljanja gotivim Darkthrone eventualno. Više volim kompleksniji BM tipa Limbonic art, Emperor, pa i Lor belial, Immortal i sl. Sve gde ima melodije.

 

Varg ti si tr00 baja, nema šta mhihi.gif

 

edit: Colossus wub.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natasha, jesi li slusala Night Conquers Day?I njihov drugi i poslednji album "Rebellion is the art of Survival"?

 

Jedan od mojih omiljenih bendova u poslednje vreme..imas klavijature kol'ko 'oces, pesme sve preko 10 minuta, clean i scream vokali..fantasticno je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam čula za taj bend ph34r.gif

 

Po tvom opisu izgleda da je tačno ono što meni leži, klavijature, clean i scream vokali, wow icon_cool.gif

Daj još neke preporuke za bendove sličnog kalibra i gde da ih nađem? icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam čula za taj bend ph34r.gif

 

Po tvom opisu izgleda da je tačno ono što meni leži, klavijature, clean i scream vokali, wow icon_cool.gif

Daj još neke preporuke za bendove sličnog kalibra i gde da ih nađem? icon_sad.gif

Samo ti nabavi ove amere..

 

Night Conquers Day-Rebbellion Is the Art of Survival

 

Neces se pokajati garantujem.Steta sto vise ne postoje..kao bend mislim. icon_smile.gif

 

Ti si iz BGa, bar imas gde da ih nabavis..potrudi se.Na kraju krajeva, ja cu ti poslati ako treba.

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...