Jump to content

Koja muzika će se slušati za 20 godina?


petrucci

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sitnim slovima ce ispod pisati da je Coca Cola u vlasnistvu neke japanske kompanije... Vao, bas je super gledati u pasulj...

a zamisli ako budu kinezi ili rusi pa ispod bude pisalo:

novaja Koka Kola dlja vas i vaseji semjej! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja prognoza:

 

Za 30 godina civilizacije vise nece postojati. I jedino sto ce se cuti je eho III svetskog rata koji je pocistio Zemlju. A ja cu jedini da kuliram. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, posle eventualnog narednog svetskog rata nece ko imati da slusa muziku....

ali, ako bi se i nasla neka poluraspadnuta akustara na nekom smetlistu i neko je uzeo da svira.. kapiram da bi opet izasao neki blues fazon icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ne razumem ti se ja u te zakone robotike; te zakone nas nisu ucili na pravnom. icon_smile.gif

Ne brini se, nece ljudima biti dosadno. Kad budu poceli da instaliraju cipove u glave, ljudi ce moci da igraju video igre u svakom trenutku i to bez potrebe Sony Playstationa ili mobilnog telefona...icon_smile.gif

U pravu si za pravljenje muzike. Stvarno je doslo do velike demokratizacije u muzici. Svaka budala moze na svom PC-u napraviti vise nego pristojan snimak.

S druge strane, mp3 i internet najblaze receno kolju muzicku industriju. Sve manje diskova se prodaje, a sve se vise prelazi na download. Tirazi ce vremenom postajati manji, a samim tim i nerentabilni. Sasvim je moguce da ce u vrlo bliskoj buducnosti u potpunosti prestati potreba za izdavacima kao posrednicima izmedju muzicara i konzumenata. Navijam za to. Bez industrije ce se muzika mnogo slobodnije razvijati, jer nece biti onih A&R govnara koji iskljucivo gledaju finansijski interes i koji se groze svega sto ne mogu uporediti sa necim sto je vec dobro proslo na trzistu (Pain of Salvation je jedva izdao prvi album samo zato sto je bio originalan, verovali ili ne). Dalje, nece biti toliko prilike za majorizaciju muzicara iz bogatih zemalja, narocito iz SAD-a i sabotiranje muzicara iz ostatka sveta. Jos jedna velika prednost: nema izdavaca da se debelo ugradi u ostvarivanje materijalne dobiti od muzike. Samim tim bi mnogo vise para ostalo muzicarima, a mislim i da bi istovremeno cena legalne nabavke muzike drasticno pala.

TO BI BILO ODLIČNO!!! Onda bih zaista mogao da postanem poznat worldwide...

 

Naucnici ce smisliti komercijalan cip koji ce impulse slati direktno u mozak i na taj nacin cemo muziku cuti 'u glavi'.

 

Znam da će mi mnogi kenjati, ali ja zaista stalno cujem muziku u glavi... Dok idem ulicom, krenem da hodam u ritmu i da bangujem, a ljudi me gledaju kao budalu.

 

Otkud znaš da ako napravimo robota da neće napraviti neki jungle beat koji već postoji. I onda svi mu kažu "Robot, you suck.", pa on padne u robo-depresiju zbog prevelikog trošenja ulja usled procentualno povećanog napora da stvori nešto novo i da bude prihvaćen,

 

Onda će robot da svira grunge.

 

Za dvadeset godina ( posle Treceg Svetskog rata) , dolazi vreme mira na zemlji i slusha se samo ambijentalna i religiozna muzika , jer bogoboljazljiva shachica preostalih ljudi nece zeleti josh krvoprolica , i ne zele da im ishta remeti njihov sklad sa prirodom. ph34r.gif

 

Ne, neće slušati bogobojažljivu muziku, jer će, kao i u prošlom KOMUNISTI pobetditi u sledećem ratu, zbog neverovatnog žrtvovanja ljudskih života.

 

 

------------------

 

Za nekoliko godina slušaće se neka govnjiva muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...