Jump to content

Koja muzika će se slušati za 20 godina?


petrucci

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onda će robot da svira grunge.

 

inace, postoji program kome mozes da zadas stil/epohu/kompozitora (mislim da "radi" samo klasiku) i on ti iskomponuje delo. kazu da taj program radi toliko dobro da neke iskusne baje ne mogu da provale sta je pisao covek, a sta program.

 

pokusacu da nabavim taj softver pa da testiram neke "humaniste", jedva cekam da vidim izraze na licima ljudi koji vole te neke pateticne mistifikacije tipa "ljudskost, osecanja, masina nikad nece moci to_i_to". :red:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bismo se opterecivali pitanjem - sta ce se slusati?

Kako bi se to uopste moglo znati?

Verujem da ce LJUDI i dalje praviti i svirati (sto je meni vrlo bitno, priznajem) muziku i to je to.

 

Bice kao u Rush-ovoj "2112", neko ce pronaci gitaru i poceti sve nanovo!

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, postoji program kome mozes da zadas stil/epohu/kompozitora (mislim da "radi" samo klasiku) i on ti iskomponuje delo. kazu da taj program radi toliko dobro da neke iskusne baje ne mogu da provale sta je pisao covek, a sta program.

 

pokusacu da nabavim taj softver pa da testiram neke "humaniste", jedva cekam da vidim izraze na licima ljudi koji vole te neke pateticne mistifikacije tipa "ljudskost, osecanja, masina nikad nece moci to_i_to". :red:;)

S obzirom na teoretsku razradjenost ozbiljne (osnosno) muzike, to i nije tako neobicno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na teoretsku razradjenost ozbiljne (osnosno) muzike, to i nije tako neobicno ;)

vestacka inteligenija u _pravom_ smislu te reci je samo pitanje vremena.

doba "iksijana" neumitno dolazi.. buahahaha!!!! ;) a nadam se da ce onda da se pojavi meritokratija kao dominantno drustveno uredjenje. umetnost i muzika su, koliko vidim, prvi na udaru, a tako i treba. ;)

kad se premosti jaz neuron-zica, bice ono "sky is the limit"..

 

 

kako bi ovo bio lep offtopic, al necemo sad.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde svi tripuju da će se za dva'es godina slušati metal... LOL!!! Ljudi, za dvadeset godina ne da se neće slušati metal, nego ga neće ni biti!!! Osim naravno, ako ja ne uspem sa svojim bendom i napravim maximalnu revoluciju i budem slavniji od Metaljike... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...