Jump to content

Koja muzika će se slušati za 20 godina?


petrucci

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Videh tamo da neko napisa da ce se traziti zivi bubnjar, a da ce sve ostalo ici preko kompa.

Pa da je taj neko i malo upucen video bi da se stvari krecu u potpuno suprotnom smeru.

 

Bubanj vec dan danas moze da se napravi da bude do jaja, i ako nije ziv, ali gitare nema teorije raditi tako.

Problem je sto je sustina rock/metal muzike zivi nastup i bend ne moz' da stigne do onog stadijuma gde im ne treba bubnjar bez gomile zivih svirki.

 

Ali opet, znam gomilu ljudi i bendovi (i ja izmedju njih) koji snimaju svoje svari na kucnom kompu i da zvuche do jaja.

Gitare i bas se snimaju, klavijature po volji i potrebi (ili odsvirane ili nakucane), a bubanj nakucan. Tako da mozda idemo ka tome da svako moze sam da pravi svoju muziku, ali to ide ka opadanju bendova. :icon_ne::cry:

 

A ljudi zele bendove. To je druga filozofija, ali ne poznajem nikoga, sta god da slusha, a da ne obozava zivu svirku.

Mislim da idemo ka josh jednoj mini renesansi. Svako bukvalno snima i radi kod kuce, i kad ima toliko ljudi i toliko mogucnosti, neminovno je vece bogatstvo muzike, a bendovi ce se odrzati jer se bez njih ne moze. Bend nije neko ko samo izvodi muziku.

Mnogo tu ima vishe od samog slushanja muzike u velikoj grupi ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da cu ja to da slusam ... ili, ne daj boze prozivodim ... ja sebe, za 30 godina, vidim kao vlasnika jazz kluba ... i ja cu i tada promovisati blues/rock/metal/funk/jazz ... a ono je parodija, jer sam skoro cuo neku takvu pesmu ... znaci posast je vec pocela ... oh my God!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, ti mu dodjes bas adekvatna zamena posle Ane Kokic :)

 

Znaci neverovatna je kolicina samoafirmacije u tvojim postovima, kao ti nama objasnjavas nesto, a izmedju redova "ja sam najbolja, kraljica, znam sve te silne producente itd"

 

Ajd odrasti, zivota ti

 

EDIT: Sad ti pogledah godiste i sve mi je jasno :) Ne moras jos da odrastes, duso, zivi u svom lepom svetu :)

 

 

Gde si ti to prociato majke ti?

 

Devojka je sasvim realno opisala situaciju. Pa sta sto ih je odbila? Jel to znaci da je ona strava pevacica koja odbija tezge?

 

Procitaj dva puta pre nego sto nesto ovako izjavis.

 

EDIT: Ne izgigravaj iskusnog ciku kad verovatno imas oko 25 godina. NJenih 18 je sasvim dovoljno da se nosi sa time.

 

 

p.s. pogledaj moj potpis - 2x

 

 

p.p.s. svaka cast devojci kako je odmereno i smireno odreagovala na tvoje a i kasnije provokacije... jos uvek ne mogu da verujem...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si ti to prociato majke ti?

 

Devojka je sasvim realno opisala situaciju. Pa sta sto ih je odbila? Jel to znaci da je ona strava pevacica koja odbija tezge?

 

Procitaj dva puta pre nego sto nesto ovako izjavis.

 

EDIT: Ne izgigravaj iskusnog ciku kad verovatno imas oko 25 godina. NJenih 18 je sasvim dovoljno da se nosi sa time.

p.s. pogledaj moj potpis - 2x

p.p.s. svaka cast devojci kako je odmereno i smireno odreagovala na tvoje a i kasnije provokacije... jos uvek ne mogu da verujem...

Ovo je neki jebac :ph34r: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anarki idiote

Vidis ovaj deo gde pise "from" ... kod mene pise "Slepcevic", to je selo 12km udaljeno od Sapca ... a za slucaj da si ne obrazovani moron i da ne poznajes geografiju svoje zemlje, Sabac se nalazi na 82 km od Beograda na jugo-istok ... e sada kada znas gde se nalazim, dodji i reci mi to u lice ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mudri panju, takodje. ;)

 

Marti F. +2 :D

 

A ti anraki pazi da se ne zadavis korama od banane. Taj deo se ne jede.:))

(sto se tice poziva u selo, javi mi se na pp. a nemoj da se ovako duvas javno, jer ja sad ne smem nista da ti kazem zbog warna ili bana tj. moderatora, ispasce da ti pretim jos :) aj javi se na pp. malo pa da se dogovorimo sta treba, gde i kako da ti se kaze u lice;) vazi? :) )

 

 

E nevidjeni ste. :)

Prvi pocnete i posle vam djavo kriv. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da ti saljem na pp? Znas moje mesto boravka ... i dodji i reci mi sta hoces i smes ...

 

A to sto je marty stavio +1 ... to se odnosilo da se slaze sa onim sto je panj napisao ... tako da sa tim tvojim +2 ispada da se i ti slazes ... ziveo mozak kod danasnjih metalaca ... a to ne smes kao zbog moedratora ... pih, ne seri molim te, njih i ovako zabole kurac za sve, sem ako nisi mala metalka pa da te onda lesi, ili herr warn-uju da bi te startovali ... sve u svemu veoma pickasto ... danasnja uprava je malo dete za onu koju sam ja imao na svojoj grbaci pre 3 godine .... ne izvlaci se na gluposti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...