Jump to content

Thelema


Recommended Posts

Зајеби бре та срања. Кој ће ти пенис то у животу. Боље читај житија светих отаца. Продухови се мало. Ту лежи права и једина истина.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta ima loše tu i tamo prelistati i druge knjige, čisto da vidiš čega sve ima. Nisam rekao da ću ići putem Theleme kao religije. Uglavnom, hvala na pomoći.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nista lose, nemoj da nas shvatis pogresno, nego opet znas kako je kad civek zdravo za gotovo shvati neke stvari.

Mislim ne poznajemo te, pa zato i nas savet, ali naravno tvoje interesovanje i tvoj stvar. ;-)

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na svakoj pomoći. Ne, nisam vas shvatio pogrešno. Nije na odmet da mi pokušavate dati svoje mišljenje da slijedim pravi put. Ja sam samo htio da se upoznam i sa drugom religijom. Naravno, samo teoretski, ne praktično.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam neke radove:

 

- Aleister Crowley: Magika i

- Aleister Crowley: 777 i ostali kabalistički spisi.

 

Da li sam na dobrom tragu?

 

 

 

 

Nisi. Uzmi magiku bez suza, pa čitaj ako te baš to zanima uzmi uradi natalnu, lično ne preko programa, onda nadji tarot špil meditiraj na karte godinama to traje, i dobiješ neke polu rezultate i dobro prođeš ako ne prolupaš, recimo ne znam imaš knjigu magija i šizofrenija pa pogledaj i to i razmisli ja nisam razmišljao pa sam upao usred spc sa tim oto i bob wilson sranjima zamalo da me isprebijaju popovi u lešju i to mu dođe neka tupa karma jebemliga. tako ti je to što reče vonegat.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ispovedio sam se al sam malo lagao pa su me terali da bacim cigare, pa sam [ta j e bese bilo bio pracen od strane jednog monaha u pokusaju, u stvari tu ima jedan dobar covek Otac Dionisije koji mi je jedno vreme bio duhovnik i nista nije zgresio osim sto mora da se brine o tom pravoslavnom centru steta sto je sef tj protojerej Jovan kreten. Nisam bacao madjije. Malo. Nisu warded, mogu slobodno da putuju, al to rade retko filipe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...