Jump to content

Gothic subkultura


Recommended Posts

Jao, st ovolim ove gothicare i gothicarke. :)

 

Uzeo malo da citam temu od pocetka, da vidim kako su se ljudi uopste zamrsili ovako u ovo diskutovanje (da ne trazim adekvatniji izraz). I tako, citam malo........pa se smorim.......pa odem par strana dalje...........e, ono je komedija.

 

Svako tupi nesto svoje...

Ne mogu da verujem da tema ima ovoliko strana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Marquis

Ne znam zasto su drugi ljudi u gothic fazonu i nemam nameru da sudim o njihovim motivima. Za mene je to stvar ukusa. Istog onog ukusa koji me sprecava da obucem roze majcu, odem na splav i mrstim se drugim sabanima u roze majcama dok uzivam u "narodnoj" muzici.

Ne slusam gothic zato sto sam mracan, vec zato sto mi ta muzika zvuci jebeno dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto se mene tice ja sam 'stovalac gothic rocka, ali nemam trip da se vucem u crnini po gradu...

Ali znas sta... meni su se smucila gothic mesta jer dolaze gomila ljudi koji su u fazonu "ja zalim, ja sam nesrecna debela gothicarka, ili mrsavi gothicar svi bedaci ovoga sveta ujedinite se!" I spit on it!

 

Slusam mjuzu jer me cini srecnom, volim endorfin i osecaj zadovoljstva kada slusam nesto, a ono sto me cini tuznom, i don't need it...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto se mene tice ja sam 'stovalac gothic rocka, ali nemam trip da se vucem u crnini po gradu...

Ali znas sta... meni su se smucila gothic mesta jer dolaze gomila ljudi koji su u fazonu "ja zalim, ja sam nesrecna debela gothicarka, ili mrsavi gothicar svi bedaci ovoga sveta ujedinite se!" I spit on it!

 

slazem s e s ovim. hehhe... ima puno fejkera.. sad svi ko ludi vec u nizim razredima osnovne se pretacu u crno i glume patnike. zbog takvih mi je zlo otici na koncert nekog metal ili drugog benda... previse ih je i prejeftini su. bila sam u crnom oko sedam godina, i dalje sam pretezno u crnom, ali i to je sve u mjeri i ne tako da mi je obrnuti kriz na celu. imala sam i sama neke brije kao mlada, sada kuzim da outfit ima najmanje veze s muzikom i opcenito interesima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre,ja sam jos musko pa me zabole kako se oblace....Tu sam zbog muzike iskljucivo,a debila ce biti uvek,tako da apsolutno me ne zanima sta se deesava sa kojekakvima...

 

 

onda neka administratori ugase temu...jer sve se svede na ovo.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da devojka uopste ni nije nasminkana tako nego da je zapravo crnilo oko ociju dodato u Photoshopu ili nekom slicnom programu. Chini mi se da je i sa usnama isti problem. U svakom sluchaju, jako dobro retushirana fotografija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema je zlo...Veze s'vezom nema tema i vasa diskusija.Idite u Englesku pa pogledajte kakvi su tamo goticari.Pitajte ih nesto o tome i reci ce vam od A do S zasto se tako oblace i sve o tome a ne ovde kad pitas nekog nesto o tome on ti kaze samo da je do jaja i to je to.Da ne gresim dusu ima izuzetaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se...Bio sam u Londonu na goth nightovima....Cak,na starom Yumu sam sve lepo i rekao i napisao i mrzi me da se ponavljam...Uglavnom,vezuje se za kulturu...Na kulturu kao institucijalizovanu kulturu (poezija,proza,arhitektura....)

 

Ovde se samo o modi vodi racuna...Cast izuzetcima...Odelo ne cini coveka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...