Jump to content

Tormentor


Valkyrie

Recommended Posts

Bend iz Essen-a, Nemačka, početkom osamdesetih je osnovan u sastavu: Mille Petrozza, Rob Fioretti, Jurgen Reil (Ventor). Prethodno se zvao Tyrant, kasnije poznat kao Kreator icon_smile.gif Dva demo izdanja (i njihove trackliste):

 

Blitzkrieg (1983.)

Armies of hell

Cry war

Satans day

Messenger from burning hell

 

End Of World (1984.)

Intro

Armies of hell

Tormentor

Cry war

Bone breaker

 

 

 

Da li ste čuli? Komentari? Mišljenje?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај материјал је баш за hard core фанове Кретора,и не видим зашто би се о овоме дискутовало на посебној теми... icon_rolleyes.gif

А с обзиром шта нам је све доступно,ово и није неки раритет.The End of the World имам,а за овај први се баш и нисам трудио да нађем,слаба ми је конекција да би га тражио по нету,а никако да се смилујем да посетим Solija...ал' зато имам демо Heller-a evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ima tema o Kreatoru rolleyes.gif

 

Ovde se radi o 2 demo snimka... koji nisu snimani pod imenom Kreator... zanima me mišljenje o tom materijalu...

 

Dakle?

Па то је исти бенд, само што су после променили име. Не треба отварати посебну тему, може се о томе дискутивати и на Креатор теми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako - na Thrash Metal Forumu se otvaraju svakakve gluposti, zajebancije i slično, a mislim da je u redu otvoriti temu o Tormentoru i posmatrati samo taj rad, na kraju krajeva pod tim imenom su postojali, snimali i nastupali 2-3 godine.

 

Čak i ako zažmurimo na sve što je usledilo, mislim da i dalje ovi radovi zaslužuju temu mnogo više nego pola sranja ovde (moje subjektivno mišljenje).

 

* * *

 

Zna li neko šta se konkretno dešavalo sa bendom u ovom periodu? Poslužio bi i link ka biografiji iz tog doba...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ima tema o Kreatoru rolleyes.gif

 

Ovde se radi o 2 demo snimka... koji nisu snimani pod imenom Kreator... zanima me mišljenje o tom materijalu...

 

Dakle?

Extra je... Ja ga imam na splitu sa Destruction...

 

Odlicni su, oba demo snimka... (ako zanemarimo krcanje produkcije laugh.gif )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Таман се понадах да је неко отворио тему о мађарском бенду у ком је певао Атила Чихар. Проклетство!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

vau! Nisam znao da je iz Tyranta nastao Tormentor a kasnije Kreator!

 

Pa bilo je mnogo Tyrant-a, možda je to i razlog što je bend brzo promenio ime. Čak je i Jag Panzer neko vreme bio Tyrant.

 

Kao Tyrant nisu ništa snimili, ni nešto posebno nastupali ili probili se, u principu samo interesantan podatak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Таман се понадах да је неко отворио тему о мађарском бенду у ком је певао Атила Чихар. Проклетство!

 

Ti i old school primitivni black metal?Nekako mi to ne ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...