Jump to content

Trazimo momke :D


MissionVao

Recommended Posts

Trooper je napisao

dobro se zna da sam ja ovde najvise zagore, da ne kazem ko vojnicki kazan, zato sam, jelte, na raspolaganju

ali nemojte da mise javljate ako vam visina nije srazmerna tezini odnosno: visina - 110 <= tezina

Eh sada i ti puno trazis.Tebi treba neka visine 185cm tezine 130kg da te malo dovede u red. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pustite devojke na miru, verovatno se samo zezaju. Sta ih briga- imaju 15,16,17(predpostavka) godina i ako se nece zezati sada, kada ce? Ne verujem ni da su ocekivale ozbiljne odgovore na ovu temu.Mada, dale su do znanjna svima da su raspolozene za upoznavanje i zezanje(a i mozda nesto ozbiljnije laugh.gif ). Devojke, predlazem vam da dodjete na neko od okupljanja(ako ste vec zainteresovane za momke sa yum-a) i da se licno upoznate sa nekim...Tako je najlakse.

 

P.S. ocekujem vas sve drugog maja u KST-u(cetvrtak).Znam da nema veze sa temom, ali kad smo vec na forumu "okupljanja..."....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, ja, Fallen Angels i Satanic Witch trazimo osobe (obavezno) suprotnog pola, metalnog opredeljenja za druzenje, caskanja o metalu i ostalim stvarima, mozda za nesto vise, ako se budemo lepo slagali biggrin.gif 15-18 god, please posaljite slike u e-mailu ili private message

 

 

MAAARIIIIIINAAA!!!! Ne mogu da verujem da sam otkrila ovu temu tek kad ste stigli do 3. str. sa ovim glupostima!!!! :evil: Kako mozes nas da uvlacis u to, a da mi pritom nismo ni znale!!!!!!!!!! :evil: Dakle, stvarno cu da se naljutim na tebe. Zar nemozes sama da stanes i kazes ono sto mislis (ili hoces), vec ti treba 'podrska' onih koji ni ne znaju da si ih prozvala?!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]ej mene nesto zanima...

 

jel se bliznakinje (Fallen Angels) dobijaju u kompletu????

 

aaaaaaaaaaaaa... nije za mene... ortak se raspituje...

 

 

Najbolje bi ti bilo da zaboravis na ovo, posto mi nismo imale nikakve veze sa ovom temom osim sto je Double Fire morala da ima 'podrsku' (bez naseg znanja) za svoje pozerisanje i kurvanje po netu!!! :evil::evil::evil::evil::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu, ne treba nama sazaljevanje. samo nam je drago sto je sada jasno da mi nismo imale nikakve veze sa time...

 

P.S. samo me sada zanima sta bi Double Fire rekla na ova nasa polednja 3 posta... :twisted::twisted:

ma DOuble Fire se zajebavala... ovo sve treba shvatiti kao salu... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, dakle, posle dvonedeljnog ne razmisljanja o ovoj temi (nacisto sam zaboravila na ovo lol) evo sta ja imam da kazem (sve je gola istina):

1.bila sam pijana tako da se pozivam na trenutnu neuracunljivost

2.Fallen Angels i Satanic Witch nemaju veze sa ovim

3.c, c, c, sram vas bilo, zar samo na sex mislite??? Kolko se secam, u tom momentu nisam mislila na sex.

4.svaka cast, Demonic

5.moramo doci na to okupljanje 2. maja biggrin.gif mislim, to nema veze sa gore spomenutim. Ili da kazem "moram" doci da mi andjelchici ne bi opet morale da naprezu mozak smisljajuci kako da mi se osvete tongue.gif

6.nemojte da zatvarate temu, treba jos Vestica da me popljuje. (inace je izjavila da ce posle ovoga zvanicno preci u lezbejke)

 

Iskreno,nemam pojma sto se one toliko uzbudjuju oko ovoga?????? Jaka stvar! Zar zaista mislite da je IKO odavde ovo ozbiljno shvatio?? Pa i da jeste??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Double Fire PICKA TI MATERINA!Otkud tebi prava da govoris u moje ime!! :evil: Daj oglas u novinama ,a ne ovde! :evil: Sreca tvoja sto sam ja tek sad ovo videla i sto nemam vremena da puno pisem-kasnim u skolu ,but I'll be back! :evil:

Jedino sto ces ti na exkurziji da dobijes je nogu u dupe! :evil:

Drugo vidim da trazis samo neke balavce(od 15 do 18) e,pa tu se potpuno ne slazemo sto se mene tice moze i do 40 :twisted: !

onda si napisala -iskljucivo muskog pola-ma nemoj,a :evil: za nas koji smo bi nista! a sto se tice rituala-e to moze... :twisted:

I nemoj da mi se vadis na neuracunljivost,videces ti sta je neuracunljivost kad te danas vidim u skoli! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KO JE SPOMENUO RITUALE????Cisto me zanima ko ce biti glavni svestenik.....E,da,ako 'ocete,nabavicu vam Knjigu zakona OTO-a.

 

Pa naravno ja! biggrin.gif Knjigu zakona OTO-a? Jel Tajni rituali OTO-a ili bash knjigu zakona by Mr. Crowley? E pa to hocju ja jer imam samo .txt verziju biggrin.gif Uostalom kako to da trazhite tipove preko neta? Idite u picin park :twisted:biggrin.gifa: biggrin.gifa: :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa evo mene iz skole-posto sam ti jebala kevu licno sad moram i ovde!

Angel of desire ne treba mi satara ja sam vec na Marini isprobala cao mesarski set nozeva! :evil: Jesi li ti Double Fire ikad razmisljala da lepo snimis reklamu na pink-u i tamo kazes"CAO JA SAM MARINA<A PRIJATELJI ME ZOVU CICA-MACA. JA SAM JOS JEDNA VESELA DEVOJKA!

"Stvarno nisi normalna,idiote jedan! :evil: Dobila sam slog kad sam videla ovu temu! ODMAH DA SI JE ZATVORILA I IZBRISALA ONO GOVNO OD

TVOJE PORUKE!!! :evil: Sve i da si se salila,vidim da su se ostali primili zesce na to ,jos su i pomislili da je stvarno-he,he kako da ne laugh.gif

A sto se tice rituala,e za to sam uvek raspolozena :twisted: !

Ali ja imam nesto bolje od Zakona-hm neke rituale koje je napisao La Vay-i mnogo su jaki :twisted: !

Jos jedanput brisi ovo govno i pusi kurac Double Fire-nemas pojma kolko sam ljuta :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cjuti moglo je biti gore, zamisli da je otvorila temu tipa: OCJEMO SEX! Koji bi to bio fazon. Tako mlade a perverzne. IJU! :mrgreen::mrgreen:

Ma te rituale koje je pisao La Vey [ a i nije ih on smislio vecj je najverovatnije maznuo negde] me neinteresuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...