Jump to content

Trazimo momke :D


MissionVao

Recommended Posts

E pa evo mene iz skole-posto sam ti jebala kevu licno sad moram i ovde!

Angel of desire ne treba mi satara ja sam vec na Marini isprobala cao mesarski set nozeva! :evil: Jesi li ti Double Fire ikad razmisljala da lepo snimis reklamu na pink-u i tamo kazes"CAO JA SAM MARINA<A PRIJATELJI ME ZOVU CICA-MACA. JA SAM JOS JEDNA VESELA DEVOJKA!

"Stvarno nisi normalna,idiote jedan! :evil: Dobila sam slog kad sam videla ovu temu! ODMAH DA SI JE ZATVORILA I IZBRISALA ONO GOVNO OD

TVOJE PORUKE!!! :evil: Sve i da si se salila,vidim da su se ostali primili zesce na to ,jos su i pomislili da je stvarno-he,he kako da ne laugh.gif

A sto se tice rituala,e za to sam uvek raspolozena :twisted: !

Ali ja imam nesto bolje od Zakona-hm neke rituale koje je napisao La Vay-i mnogo su jaki :twisted: !

Jos jedanput brisi ovo govno i pusi kurac Double Fire-nemas pojma kolko sam ljuta :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: !!!

 

Ehm... paz'... Poruku moze ona da obrise, ali ne moze i topic. TO moram ja. Inache ono da mogu do 40... jel to strictno ili rasegljljivo... Tj. jel mozemo mi koji imamo 52? biggrin.gif

Sta sam hteo... A da, jel 'oces da ovo zatvorim?? I premestim u deep vault :mrgreen: ??

 

Zaista, zezanje je bilo ok, ali ako nekog ovo stvarno pogadja nikog necemo da vredjamo... Mada mislim da je ovo bilo bash slatko... Na sledecem oqpljanju ima da stoje u redu.... :mrgreen:biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da se ova tema vec jednom izbrise, ali BEZ premestanja u Vault!!!!

 

A ne, ovo je history of YUmetasl i mora u vault!...

...Osim ako me ne podmitite nekako...

... posto sam ja fin, moze i pivo na sledecem oqpljanju, a ne ono sto ste vi pomislile bagro perverzna!!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da se ova tema vec jednom izbrise, ali BEZ premestanja u Vault!!!!

 

A ne, ovo je history of YUmetasl i mora u vault!...

...Osim ako me ne podmitite nekako...

... posto sam ja fin, moze i pivo na sledecem oqpljanju, a ne ono sto ste vi pomislile bagro perverzna!!! :mrgreen:

 

mene mogu drugacije da podmite... posle bi ti ja kupio pivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Demonic kupicu ti gajbu piva samo brisi ovo govno i nemoj da ga stavljas u Vault! :wink:

za to se i King pita!!! biggrin.gifa: :mrgreen:

 

i ostali priestovi!! jesi sigurna da ces imati toliko para da svima kupis po gajbu??

 

(p.s. opet ne garantujemo da ga necemo prebaciti u vault!) :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja opet ponavljam, kako moze zenska osoba uopste da kaze" Jebem ti..." kad nema cime???? :? Kad te to pitam ti kazes "mogu prstima" - e pa to nije jebanje! Zna se sta treba za to :twisted: a najbolja provala je kad kazes kevi "jebem ti mater" smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...