Jump to content

Metal Church


Anno Mundi !

Recommended Posts

Ma mogu ja do sutra da navodim pesme MCa koje bih voleo da chujem live, ali samo na ovu mogu da se uzivim kao da ju je Bog Otac Kai pravio.. Ne znam, ne mogu da opishem.. Onaj marching intro, pa prelaz, pa headbangarija, pa onda oni genijalni lirici..argh.. Perfektan vokal. Josh kako shiba bas u pesmi, to je jezivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si, definitivno! Samo za tvoju informaciju (mozda nisi znao, a mozda i jesi), gitarista Metal Churcha Kurt Vanderhof (Kurdt Vanderhoof) je svirao jedno vreme na turneji sa Metallicom kad je Dzejms skrljao ruke u nekoj sobracajnoj nesreci. Mislim da ce ti ovo dovoljno pomoci da se odlucis.

 

 

Jel neko ima neki snimak sa takvog koncerta gde svira Kurt . . . Da li moze neki link molim vas . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf al` si iskopao post... :D

Nema tog snimka, RNA se malo zazubuzo, to je bio John Marshall.

Slusao sam sve njihove albume do Hanging in the Balancea i nemam pojma zasto sam propustio novije (kasnije) radove. Moguci koncert mi je opet aktivirao stare diskove i prava je milina cuti neke pesme nakon 10 godina. Moze li mi neko reci je l` valja cemu ovo nakon Hanginga i ima li neka preporuka sta obaevzno preslusati?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, у питању је Маршал.

 

Елем, има информација да је Ларс 1981. био на аудицији за овај бенд и да су га без проблема одбили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

33e291b0b07dba86e4729f52040f9a84.jpg

 

 

Genre: Thrash | Heavy | Power Metal

Label: SPV

Rip Date: 2008|08|02

Street Date: 2008|09|23

Size: 89 MB

Type: Advance

Quality: 216 kbps | 4410kHz | Joint Stereo

 

|MySpace|

 

Tracklist:

01. The Company Of Sorrow (6:37)

02. The Perfect Crime (4:37)

03. Deeds Of A Dead Soul (8:27)

04. Meet Your Maker (5:35)

05. Monster (6:25)

06. Crawling To Extinction (4:11)

07. A War Never Won (5:33)

08. Mass Hysteria (4:41)

09. Breathe Again (5:23)

10. Congregation (5:52)

 

http://rapidshare.com/files/134478448/MCTPWA08.rar

 

pass:www.mediaportal.ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da kažem da je album dobar, ali ni to ne mogu. Ni blizu Weight of the World. Tu i tamo ima poneki dobar momenat, ali uglavnom se radi o dosadnom i bezidejnom albumu. Hard rock uplivi su isuviše prisutni na nekim pesmama. A War Never Won ima lep uvod, u stilu najboljih pesama ovog benda i taman kad očekuješ da pesma eksplodira, zadržava se monoton ritam i potpuno bezličan refren. Da nema uvodne pesme, i donekle poslednje, teško da bih išta ponovo sa ovog albuma slušao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...