Jump to content

Metal Church


Anno Mundi !

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na prvo slušanje prezadovoljan. Očekivanja ama baš nikakva bila, tako da ima dosta veze sa time.

 

Povratak Howe-a ne samo da je doveo veliki porast kvaliteta u vokalnom delu (stvarno nikad stvarno nisam uspeo da svarim onog Manroa), već je i Kurta batalio moderniji pristup koji ih prati zadnjih 10ak godina, i zvuk ispade nešto između Blessing i Factor-a.

 

I bez ovih bonusa i svega, malo duži album nego što trebalo, prva polovina jača nego druga, ali vrteće se ovo još dosta :rockdevil:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam prisao albumu bukvalno u rukavicama i sa podignutim gardom, jeste da je bend vise manje bio aktivan kontinuirano ali prethodnik mi je ocajan bio, plus povratak Howe-a mi je u umu vrsta comeback-a a svi znamo kako se igranje na tu kartu zavrsava.

Madjutim Kurdt/Mike writing duo je pokazao da je valjan i da nisu izgubili magiju. I posle prvog slusanja sam bio pomalo oprezan, bojao sam se da sreca nije malo preterana zbog cinjenice da su se konacno uzeli u pamet ali vec drugo me je uverilo da je ovo valjan materijal bez zadrske. Ako moram da povucem neku paralelu sa srodnim zvukom (bar meni njihovi albumi stoje jedni do drugog na polici), meni je ovo slicno Razorback Killers albumu.

Apsolutno najveci plus izdanja je bata Howe koji zvuci kao nekad, kao da su ga zamrzli u nekoj kapsuli i cekao ovaj momenat.

I da, slazem se da je prva polovina bolja ali realno album nema stinker pesme.

Lepo iznenadjenje niotkuda :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uboli su zvuk, majke im ga spalim. Baš je osvežavajući album iako me pomalo podseća na Overkill. Nešto mekša varijanta, razume se. Slažem se da je druga polovina slabija, ali sasvim slušljiv album. Pitak ko kladanjska voda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas dobar album! Sve vise mi se prima i pravo osvezenje za razliku od prethodnih izdanja. Naravno veliki doprinos je povratak Howe-a, ali generalno su pesme daleko bolje. Jeste takoreci A strana bolja, ali po meni nema pesme za koju mogu da kazem da uopste ne valja.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...