Jump to content

Metal Church


Anno Mundi !

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nije to nikako onaj stari Metal Church...

Heavy obozavam i to shto vuku mi ne smeta-ali mnogo mi ne dostaju David Wayne i Mike howe!

Nikako mi se ne svidja glas ovog novog Ronija (ili kako li se vec zove)....

 

A i shto kazhesh ukusi su razlichiti pa necemo dublje raspravljati! icon_wink.gif

 

Ali sve u svemu nije losh album...

Edited by Fantomni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам чуо једну нову песму и много је добра. Требао бих да набавим и цео албум за који дан, али ако су све онакве...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to nikako onaj stari Metal Church...

Heavy obozavam i to shto vuku mi ne smeta-ali mnogo mi ne dostaju David Wayne i Mike howe!

Nikako mi se ne svidja glas ovog novog Ronija (ili kako li se vec zove)....

 

A i shto kazhesh ukusi su razlichiti pa necemo dublje raspravljati! icon_wink.gif

 

Ali sve u svemu nije losh album...

Slazemo se!

 

Vratite Wayne-a! ili barem Howe-a icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као ис ваки добар Амер коме је пропала музичка каријера, или се разочарао у музичку индустрију. Јеботе, к'о да су деца, па не знају шта их чека кад улазе у то. Младалачки полет и заслепљеност, ваљда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si prochito, Majk je postao familijaran choek i nece da ima veze sa muzichkom industrijom,prije obje zadnje ploche su ga Kurt i ekipa muvali ali nista,prvi put su uzeli Vejna a drugi ovog Mounroe ili kako se vec zove...

 

Konachno sam upecao "novi" album i mogu reci da me prijatno iznanadio,na prvih par slusanja mi je bolji nego prosli,pjesma Hero´Soul je odlichna a narochito ona "Mejdenovska" terca na refrenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам што се људи толико нећкају око тог албума. Одличан је, чак и на прво слушање. Истина је да то није онај пауер метал који су Црквењаци свирали раније, али ова промена уопште није лоша. А албум се не да ни поредити са "Masterpiece".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Stvari se Bogome zakuvavaju icon_cool.gif

 

Wayne ima novi bend koji se zoooveee..

 

DAVID WAYNE'S METAL CHURCH

 

Sad ce da imaju par svirki, i svirace stvari sa prva dva MC albuma, neke nove stvari kao i neke REVERENDove pesme.

 

Izmedju DWMC i sadashnjeg MC...ja cu normalno podrzati Wayne-a, ali necu nishta zasigurno da kazem dok ne chujem neki novi materijal od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro oko imena jeste glupo. Bolje da je zadrzao ono WAYNE(album "Metal church" iz 2001e valjda). To za Saxon ne znam.

Ма, и за то су га ови из бенда испрозивали, због лога урађеног у МС фазону и симбола као гитара покривена маховином.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Нема теорије да је бољи од "Weight Of The world". То можеш да кажеш само ако безусловно волиш Вејнов глас и не подносиш ниједног другог певача као његову замену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mike Howe icon_wink.gif

 

Ako cemo iskreno..na "Masterpeace" mi se ne svidja najvishe Wayne-ov glas..dal zbog produkcije onako njesra ispao ili chega ne znam.

 

Svejedno, album mi se svidja neshto vishe od WOtW. Moj ukus.

 

Sleeps with the Thunder, Sand Kings, pa i (obrada ako se ne varam) Toys In The Attic...sve dobre pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...