Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

Pošto vidim da vas je mnogo zainteresovanih za naš demo(stižu mi nebrojeni pp-ovi, mailovi, startuju me ljudi na ulici, u samoposluzi, pekari, moju baku dok čeka u redu za penziju itd.), da razjasnimo to goruće pitanje - "kako da dođem do demoa?"

 

Ima više načina, a ovo su dva koja su mi prva pala na pamet:

 

1.) Ako ste mlada devojčica, godinica izmedju _ i 6ipo(tzv. "ciljna grupa"), potrebno je da svoje golišave fotke(koje je po mogućnosti snimio tata lično) pošaljete na elektronsku adresu našeg basiste (pp za detalje).

 

2.) Svi ostali treba da na nekoj našoj svirci u Beogradu na'vataju izvesnog mladića duge crne kose, sa bradom i brkovima i mobilnim telefonom, koji diskretno čačka isti. Kada mu priđete, potrebno je da mu kažete "Ti si moje pače divno!" i dobićete disk icon_da.gif

 

uzdravlje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto vidim da vas je mnogo zainteresovanih za naš demo(stižu mi nebrojeni pp-ovi, mailovi, startuju me ljudi na ulici, u samoposluzi, pekari, moju baku dok čeka u redu za penziju itd.), da razjasnimo to goruće pitanje - "kako da dođem do demoa?"

 

Ima više načina, a ovo su dva koja su mi prva pala na pamet:

 

1.) Ako ste mlada devojčica, godinica izmedju _ i 6ipo(tzv. "ciljna grupa"), potrebno je da svoje golišave fotke(koje je po mogućnosti snimio tata lično) pošaljete na elektronsku adresu našeg basiste (pp za detalje).

 

2.) Svi ostali treba da na nekoj našoj svirci u Beogradu na'vataju izvesnog mladića duge crne kose, sa bradom i brkovima i mobilnim telefonom, koji diskretno čačka isti. Kada mu priđete, potrebno je da mu kažete "Ti si moje pače divno!" i dobićete disk icon_da.gif

 

uzdravlje pivopije.gif

kapiram da ovo moze biti samo Danko... taj stil... ta iskrenost... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

jel si banovan? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da ovo moze biti samo Danko... taj stil... ta iskrenost... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

jel si banovan? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Nisam brate banovan,i izlomicu kolena Pandi69 (za koga nemam pojma ko je,ali sumnjam na Borisa) zato sto mi skrnavi stil pisanja i informisanja javnosti!

 

icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

A sto se tice demo snimka,diskovi se stampaju,od sledece nedelje pocinjemo da ih delimo...ko bude zeleo demo,neka mi se slobodno javi na pp.

Bice fensi odradjeni i super za slusanje.

 

I ne uznemiravajte mladica sa bradicom brkovima i dugom kosom ,jer ako cacka mobilni,to je zato je narkoman i sto nosi mokasine i mantil! A onda vas zamoli da mu izvadite maramice iz dzepa,a kad zavucete ruku u njegov dzep,otkrijete da to nisu maramice...i kazete "Fuj,bljak"

 

Dakle,bolje vam je preko pp-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ljudi, ne dopada mi se slika ako je promo, znaci za demo ili sta vec.

Ne vidite se lepo svi, a i nekako je suvise provaljen fazon. Ali sta ja kenjam, verovatno ce i fotka mog benda biti takva laugh.gif

Samo napravite neku gde se svi lepo vidite icon_da.gif

 

Sve najbolje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio sam demo proshle nedelje i jedno 2-3x ga preslushao. do jaja zvuchite mada meni nikako ne lezi onaj growl iz pakla dok su clean vokali keva icon_da.gif. najjacha pesma mi je "impulsive youth" . voleJo bi' uzivo da vas chujem, kad ce svirka? poz pivopije.gif

 

ps: kolko boris predrkano izglead na slici icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.) Svi ostali treba da na nekoj našoj svirci u Beogradu na'vataju izvesnog mladića duge crne kose, sa bradom i brkovima i mobilnim telefonom, koji diskretno čačka isti. Kada mu priđete, potrebno je da mu kažete "Ti si moje pače divno!" i dobićete disk icon_da.gif

Ovo se odnosi na neleta jel da? biggrin.gif

 

Slika je besna. Samo jedno pitanje: U sta Zec gleda? Mozda je to NLO? biggrin.gif

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...